для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Таємна зброя князя Ярослава | Історія України від імені Т.Г. ШевченкаКнязь Ярослав Володимирович, якого нащадки прозвали Мудрим, а нещодавно канонізували як святого Православної Церкви України, став будівничим Русі як могутньої держави. Якщо поглянути на нього з відстані майже у тисячу років,  перед очима постає справжній титан: і перші закони, відомі як Руська правда, написав, і християнство розповсюдив, церковний устав затвердив, і бібліотеку заснував, і академію, і шкільництво почав, і нові землі приєднав, і пів-Києва збудував, в тому числі Софію, що ми її досі можемо помацати руками, і першого митрополита-русина затвердив у Константинополі… ну просто пальців не вистачить, щоб загинати.
Не знаю, як у вас, а у нас при читанні про його звитяги, виникає питання: звідки він взявся, такий розумний? За кордоном не вчився, та й особливо не було де вчитися у ті часи. Масонів теж ще не існувало, втім, як і тіньового світового уряду. Хіба рептилоїди…
Ні, серйозно. Звідки у київського князя взявся такий новаторський, можна сказати, передовий навіть за європейськими мірками, світогляд? І чи не було поруч, так би мовити, сірого кардинала, прогресора, який підштовхував його?

 
Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео.
Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".

Тузик_Киевлянски [20.09.2021] | Переглядів: 399

2 3 4 5
 Рейтинг: 43.9/18

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook