для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Чому Приховують Кількість Козаків?Скільки було козаків – це одне з найзагадковіших питань нашої історії. Загадковішим є хіба що питання, хто вони такі, ці самі козаки. Але щодо останнього ми вже знімали відео, воно допомагає навести різкість у цій справі, поцікавтеся. Тож настав час взятися і за наступну загадку та спробувати з’ясувати справжній масштаб того загадкового явища.
Ми розуміємо, звісно, що кількість козаків змінювалася з плином часу. Але нас цікавить масштаб. Про що ідеться - десятки тисяч, сотні чи мільйони? Просто щоб мати можливість співставляти та розуміти значення тих чи інших подій. Бо одна справа, якщо козаків було двадцять тисяч на Хортиці, де їх, до речі, не було. А інша – якщо їх налічувався мільйон. Ну, добре, не мільйон, а хоч би сотні тисяч.

 

Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".

Тузик_Киевлянски [25.10.2021] | Переглядів: 339

2 3 4 5
 Рейтинг: 44.0/16

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook