для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Антін Мухарський підпалив московські ср@ки! | Гончаренко рулитьОбережно! Це відео містить епітети у бік зрадників, ватників, малоросів та колаборантів. У деяких може добряче підгоріти! Антін Мухарський - український актор, телеведучий, співак та поет-пісняр (також відомий під сценічним ім'ям Орест Лютий) - у проєкті "Гончаренко рулить".
Шоумен, письменник і співак Антін Мухарський розповів, із ким з "95 квартал"-у досі спілкується та чому вважає, що Володимир Зеленський та Віктор Медведчук – "однієї крові".
"Якщо говорити про всіх учасників "Кварталу", то це досі парадигма "русского міра". Ідеологічна диверсія з їхнього боку полягала в тому, що вони грали українських можновладців на сцені, щоб народ над цим ржав. Тобто, за фактом, уся їхня творчість призвела до десакралізації української влади. При цьому над Путіним вони так не знущалися, а перед Кадировим ще й вибачалися. Вони їх бояться. А над українцями, які, по суті, дають їм заробляти, вони знущаються. І продовжують тепер це робити уже не зі сцени",- сказав Мухарський.

Каратєль [11.12.2020] | Переглядів: 590

2 3 4 5
 Рейтинг: 39.7/13

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook