для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Порошенко всіх переграв. Портнов жалібно виє в кущах.Протягом року Портнову і його банді НЕ вдалося розвалити Україну і здати її Москві, і перспективи цього тепер він оцінює як вельми примарні. Бо сталося так, що громадське суспільство виявилося набагато більш стійким ніж він думав, а Зеленський – набагато більш… обачним, й тому з народного параду на День Незалежності, маршу «Ні капітуляції» і Ходи патріотів він зробив правильні висновки і домовляється з МВФ, а не з Кремлем.
 
Ще за рік зелені Втратили значну частку своєї підтримки і далі буде тільки гірше, відтак команда Порошенка ставатиме сильнішою і сильнішою. А ще серед суддів і прокурорів знайшлися ті хто ще пам’ятає значення слова «закон», а всі потуги протягом року знайти бодай якісь докази бодай якихось злочинів Порошенка закінчилися пшиком.
 
Аби не визначати свій власний провал, Портнов звинувачує в порохоботстві вже другого підряд зеленого генпрокурора, і ледь не відверто заявляє, що засудити Порошенка можливо лише в разі якщо владою стане сам Портнов і його московські куратори. Для чого їм треба як мінімум окупувати Україну – що нереально.

Тузик_Киевлянски [23.04.2020] | Переглядів: 1683
Мітки: #Порошенко 

2 3 4 5
 Рейтинг: 42.1/22

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2024 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook