для старих юзерів
запам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Путін та дівчина Оля протестують у США.


У соцмережі великою популярністю користується відео, на якому актори в образі президента РФ Володимира Путіна і "дівчини Олі" розігрують сценку з приводу масових акцій в США, учасники яких закликають до расової та гендерної рівності, доступного медобслуговування та права на аборт.
 
Ролик опубліковано 22 січня на сторінці популярного телешоу «Saturday Night Live» на телеканалі NBC і вже набрав понад 800 тисяч переглядів і більше 30 тисяч лайків, повідомляє УКРОП з посиланням на Патріоти України.
 
«Чому ви, американські жінки, протестуєте? У Росії немає причин протестувати. Послухайте цю жінку», — говорить «Путін», передаючи слово «дівчині Олі».
 
«Привіт. Я — Оля, російська жінка. Я дуже щаслива. Кожен день я прокидаюся з широкою посмішкою на обличчі… Мій президент – красень №1 на всі часи», — каже жінка.
 
Сюжет б’є в десятку у почуття пересічного американця, і зміцнює його впевненість, що америка має справу в його особі з дуже поганим хлопцем, місце якого на туалетному папері, поряд з Саддамом Хусейном, Фіделем Кастро, Сталіним та Адольфом Гітлером. Якось так…

papa_y [22.01.2017] | Рейтинг: 40.8/7 | Переглядів: 2079

2 3 4 5 40.8/7


Коментарі
...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2018 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login