пароль
пам’ятати
[uk] ru

202 тонни рису «конфісковано» людьми у Чопської митниці

Еще раз о хорошем
Закарпаття,Тячів. Три вагони в яких було 202 тонни рису розгнівані люди «конфіскували» у Чопської таможні на залізничній станції Буштино.
Ми вже писали про те, що 31 житель села Буштино Закарпатської області на заробітках в Росії (Кранодарський край) отримали оплату за свою роботу рисом. Митниця відмовилася розмитнювати рис, посилаючись на неузгодженість законодавства. Розгнівані власники рису не дочекавшись остаточного рішення, самостійно розвезла рис по домівках. Митники звернулися до міліції з заявою про крадіжку не розмитненого товару.
http://www.transkarpatia.net/index.php?newsid=3322
[03.12.2011 23:22:53] | Переглядів: 961
Мітки: #Азаров 

Коментарі

03.12.2011 23:29:32
Молодці!
А що робити, як прийдуть забирати?..
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(8/8)



04.12.2011 05:21:56
Это что:китайское село?По 6 тонн риса на брата!
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(3/4)



04.12.2011 09:32:00
Більших злодіїв, ніж на митниці важко знайти.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(10/10)



04.12.2011 10:09:54
Ото не фіг ездить на заработки в федальний кацапстан. Натуральний обмен в 21 веке.rofl
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(4/5)



04.12.2011 14:08:53

hemacon 04.12.2011 05:21:56
то что:китайское село?По 6 тонн риса на брата!
Салом брать надо!
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(3/3)





programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати