202 тонни рису «конфісковано» людьми у Чопської митниці

Закарпаття,Тячів. Три вагони в яких було 202 тонни рису розгнівані люди «конфіскували» у Чопської таможні на залізничній станції Буштино.
Ми вже писали про те, що 31 житель села Буштино Закарпатської області на заробітках в Росії (Кранодарський край) отримали оплату за свою роботу рисом. Митниця відмовилася розмитнювати рис, посилаючись на неузгодженість законодавства. Розгнівані власники рису не дочекавшись остаточного рішення, самостійно розвезла рис по домівках. Митники звернулися до міліції з заявою про крадіжку не розмитненого товару.
http://www.transkarpatia.net/index.php?newsid=3322

(03.12.2011 23:22:53) durdom.in.ua