пароль
пам’ятати
[uk] ru

АФГАНЦІ ПРОРВАЛИ КОРДОН І ШТУРМУЮТЬ РАДУ

Воїни-афганці і чорнобильці, що зранку протестують під парламентом, знесли огорожу під Верховною Радою і почали штурм будівлі.
Як передає кореспондент Української правди, учасники акції прорвали міліцейський кордон і з криками "Ганьба!"оточили саму будівлю парламенту.
Біля входу до 2 під’їзду Ради відбуваються бійки між мітингувальниками і беркутівцями.
Раду оточив "Беркут", але учасники акції притісняють його до дверей і штурмують вхід до парламенту.
Станом на 12:20 мітингувальники час від часу атакують вхід, але "Беркут" стоїть дуже щільним кордоном.
Депутати Партії регіонів вийшли поспілкуватися з людьми. Але ветерани просто їх матюкають, зокрема, лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.
Людьми ніхто не керує.
Тих, хто стоять біля входу в Раду, силою відтягує "Беркут".
Кількість мітингувальників збільшується, а охорони – ні.
Українська правда
[20.09.2011 12:57:39] | Переглядів: 512

Коментарі

20.09.2011 13:02:23
Мне понравилась фраза из 9ой роты, дословно: "они воевали за ту страну, которая перестала существовать"
а теперь и эта страна их кинула, как и всех остальных, так же как и чернобыльцев, которые пострадали от той страны, которая перестала существовать...
Хм, "папы" нет, а тут такое...может он тоже останется в Канзасе?
 
Лично я мало верю в совпадения, тем более протест чернобыльцев, когда гарант полетел на форум по ядерной безопасности, да и проблема Афганистана, не только США знакома.
 
Неужели мы станет свидетелями бойкота?!?!?!?!?!??!
Востаннє редаговано Лёха М 20.09.2011 13:07:46
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(8/8)





programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати