АФГАНЦІ ПРОРВАЛИ КОРДОН І ШТУРМУЮТЬ РАДУ
Воїни-афганці і чорнобильці, що зранку протестують під парламентом, знесли огорожу під Верховною Радою і почали штурм будівлі.Як передає кореспондент Української правди, учасники акції прорвали міліцейський кордон і з криками "Ганьба!"оточили саму будівлю парламенту.
Біля входу до 2 під’їзду Ради відбуваються бійки між мітингувальниками і беркутівцями.
Раду оточив "Беркут", але учасники акції притісняють його до дверей і штурмують вхід до парламенту.
Станом на 12:20 мітингувальники час від часу атакують вхід, але "Беркут" стоїть дуже щільним кордоном.
Депутати Партії регіонів вийшли поспілкуватися з людьми. Але ветерани просто їх матюкають, зокрема, лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.
Людьми ніхто не керує.
Тих, хто стоять біля входу в Раду, силою відтягує "Беркут".
Кількість мітингувальників збільшується, а охорони – ні.
Українська правда
Украинская правда (20.09.2011 12:57:39) durdom.in.ua