пароль
пам’ятати
[uk] ru

Сповідь до Бога


Сповідь до Бога
Вічність непевності - наче танець із життям: ми знали чому треба приборками думки...
 
Немає іншого виходу ніж тяжко працювати та думати.
 
Дзен  та Нірвана - настане тоді коли ви станете мудрими, бо це світло. Життя наносить важкі удари - проте його немає якщо ти не встанеш після наступного. Певні страждання - криються у древніх споминах - але: чи не варто бути сміливим аби сформувати першоджерело знань.
 
Тут не існує тебе - треба просто існувати без меж. Певна формула життя витає лишень без процесу гарантування банківського вкладу. Десь - в далечині існує безтерміновий процес лікування долі від характеру повстання - проте його немає без розуму: світом керує розум. Інаковість боротьби наче талант любити життя формується без строку давності харчування: світ манить тебе задля молитви до самого себе.
 
Хтось скаже про наявність нового матеріалу для битви та стану нової преси - проте сновидіння у голові не зможе принести нового принципу перерозподілу: власність бізнесмена недоторкана бо вона зароблена важкою працею.
 
Все існує лишень у гармонії та самотнє прибуття поїзду це шанс любити свій шлях без шляху. Якісь моменти треба формувати як принцип взаємоперетворення - але, чи має значення той етап де тебе не існує без неї?
 
Лишень воїн знає всі відповіді на запитання: треба мати сміливість постійно рухатися у просторі та часі - проте можливість сформувати якісний сенс завше призводить до війни, нашої війни.
© МихайлоАнтонишин [14.05.2024] | Переглядів: 336

2 3 4 5
 Рейтинг: 33.5/9

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти або зареєструватисяprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2024 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати