Сповідь до Бога


Вічність непевності - наче танець із життям: ми знали чому треба приборками думки...
 
Немає іншого виходу ніж тяжко працювати та думати.
 
Дзен  та Нірвана - настане тоді коли ви станете мудрими, бо це світло. Життя наносить важкі удари - проте його немає якщо ти не встанеш після наступного. Певні страждання - криються у древніх споминах - але: чи не варто бути сміливим аби сформувати першоджерело знань.
 
Тут не існує тебе - треба просто існувати без меж. Певна формула життя витає лишень без процесу гарантування банківського вкладу. Десь - в далечині існує безтерміновий процес лікування долі від характеру повстання - проте його немає без розуму: світом керує розум. Інаковість боротьби наче талант любити життя формується без строку давності харчування: світ манить тебе задля молитви до самого себе.
 
Хтось скаже про наявність нового матеріалу для битви та стану нової преси - проте сновидіння у голові не зможе принести нового принципу перерозподілу: власність бізнесмена недоторкана бо вона зароблена важкою працею.
 
Все існує лишень у гармонії та самотнє прибуття поїзду це шанс любити свій шлях без шляху. Якісь моменти треба формувати як принцип взаємоперетворення - але, чи має значення той етап де тебе не існує без неї?
 
Лишень воїн знає всі відповіді на запитання: треба мати сміливість постійно рухатися у просторі та часі - проте можливість сформувати якісний сенс завше призводить до війни, нашої війни.

МихайлоАнтонишин (14.05.2024) durdom.in.ua