для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

"Кукурузник", ядерна тріада, надсекретний Ан-71, гігант Мі-26.


Державний музей авіації ім. О.К.Антонова у Києві не полишає рейтинги найкращих авіамузеїв світу впродовж багатьох років.
 
В кінці 2018-го CNN включила музей у Києві в ТОП-20, розмістивши його на 12-му місці, слідом за легендарним об'єктом в Ле Бурже. І залишивши позаду російський музей в Моніно – на 16-й позиції.
 
Київська виставка почала працювати в 2003-му році, на місці колишньої навчально-тренувальної бази Національного авіаційного університету (НАУ) та за його підтримки. Ядром початкової експозиції були 30 літаків, приписаних до бази НАУ.
 
Сьогодні тут вже в три рази більше об'єктів – вертольотів, пасажирських і урядових бортів, винищувачів, легендарних дальніх бомбардувальників, амфібій і мисливців на американські підводні човни.
 
Головний посил: без України, її двигунів, бойових ракет, без КБ "Антонова" і різних НДІ авіація всього СРСР не відбулася б. Особливо – пасажирська і транспортна.

Тузик_Киевлянски [27.09.2020] | Рейтинг: 42.6/20 | Просмотров: 655

2 3 4 5 42.6/20

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login