для старых юзеров
помнить
uk [ru]

Васильківські терористиПрохання усім дивитися і розповсюджувати цей фільм якомога ширше. Це про активістів ПУ Ігоря Мосійчука, Володимира Шпару і Сергія Бевза, які з серпня місяця сидять у Лук’янівському СІЗО за сфабрикованим звинуваченням у підготовці до теракту. У Василькові Мосійчук і Бевз є депутатами міської ради і встигли багато чого зробити.
 
Журналіст Оксана Білозерська тричі їздила у Васильків, записувала у Василькові і Києві інтерв’ю з їхніми близькими, колегами і людьми, яким вони допомогли — зокрема, зустрілась з 80-річною бабусею, у якої цигани відібрали житло, а хлопці повернули його назад. Задля об’єктивності є у фільмі й інтерв’ю з двома опонентами, які терпіти не можуть ув’язнених хлопців. Є несподіване інтерв’ю з головою місцевої спілки ветеранів — комуніст комуністом, а про хлопців каже дуже тепло і прагне їм допомогти.
 
У фільмі Оксана використала фото і відео із сімейних архівів. Також на початку фільму запозичила трохи відеоряду з програми «Знак оклику» телеканалу ТВі. В кінці в титрах зробила посилання.
 
Отже, дивіться і поширюйте фільм. Можливо, правда, яку розповідають люди, допоможе хлопцям.
 
Слова, якими журналістка завершує фільм: «За долями трьох молодих чоловіків, яких, без сумніву, можна назвати політв»язнями, проступає непроста ситуація у місті Васильків, і — на прикладі Василькова — в Україні в цілому. У нашій державі, особливо за правління Януковича, влада стала настільки корумпованою, що, по суті, живе паралельним з народом життям, представляє лише сама себе і піклується теж тільки сама про себе. У такій ситуації неминуче виникають структури, які починають виконувати її роботу, допомагаючи людям і вирішуючи їхні проблеми. А влада не терпить організованих і непідконтрольних їй структур. І якщо у Карному Кодексі немає відповідної статті, не соромиться фабрикувати докази".

Бандитам тюрьмы? [17.01.2012] | Просмотров: 2931

2 3 4 5
 Рейтинг: 39.0/11

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2023 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook