для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

АТТІЛА ЧИ ГАТИЛО? Таємниця ГунівГуни. За твердженнями давніх істориків, Європа ніколи не стикалася з таким жахом. Вони примчали у четвертому сторіччі на своїх диявольских конях звідкись зі Сходу і напали на войовничих готів, які одразу ж кинулися врозтіч, і, шукаючи притулку, навіть наважувалися штурмувати кордони Риму, однак не знаходили сміливості протистояти нападникам. У п’ятому столітті гунів очолив безжальний і безстрашний Атілла, який підкорив собі половину Європи і отримав від римлян прізвисько Бич Божий. Він створив варварську державу, якій платили данину як Східна Римська імперія, так і Західна. Саме гуни стали причиною занепаду останньої, цього разу вже остаточного. Вони вихором пролетіли землями Європи, а потім так само швидко зникли, навіки залишившись аетолоно  кровожерності і могутності.
 
Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".

Тузик_Киевлянски [03.01.2022] | Переглядів: 304

2 3 4 5
 Рейтинг: 43.4/18

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook