для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Євген Чикаленко: “Хоч чорт з багна, аби не Москва!” // Історична постатьЄвген Чикаленко (1861–1929) – громадський діяч, успішний бізнесмен і щедрий меценат. Фінансував видання праць українських письменників і вчених, будівництво Академічного дому для українських студентів у Львові, на власний кошт видавав єдину в Російській імперії щоденну україномовну газету “Рада”. Залишив по собі спогади, листування та величезний щоденник, який містить безліч унікальної інсайдерської інформації та який тільки в 2010-х повністю видали в Україні. В цьому відео ми з’ясуємо: яку характеристику Чикаленко понад 100 років тому дав українцям та росіянам; за що розкритикував Грушевського, Винниченка й Петлюру та які 7 історичних передбачень Євгена Харлампійовича збулися із вражаючою точністю.
 

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики.

Тузик_Киевлянски [28.12.2021] | Переглядів: 390

2 3 4 5
 Рейтинг: 41.9/24

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook