для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Бандерівці у вермахті: за що воювали “Нахтігаль” і “Роланд”? // 10 запитань історику“Нахтігаль” і “Роланд” – українські формування у складі німецької армії, що влітку 1941 року брали участь у війні проти СРСР. Бандерівці називали їх Дружинами українських націоналістів (ДУН). Із якою метою вони були створені, чи присягали на вірність Німеччині й Гітлеру, чи причетні до Львівського погрому та Голокосту й чому дуже скоро були переформовані у 201-й батальйон шуцманшафту (допоміжної поліції), що боровся із радянськими партизанами в Білорусі? Розповідає кандидат історичних наук, військовий історик Роман Пономаренко.
 
“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики.

Тузик_Киевлянски [20.12.2021] | Переглядів: 405

2 3 4 5
 Рейтинг: 42.1/19

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook