для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

ЧИМ ВАКЦИНУВАЛИСЬ НАШІ ПРАДІДИ? Історія епідемій.Епідемія КОВІД-19, яка вивела Україну в число європейських лідерів, на превеликий жаль, за рівнем захворюваності, змінила наше життя. Світ вже ніколи не буде таким, як раніше. Обличчя ховаються під масками, люди поділилися на два ворожі табори: про- та анти- вакцинаторів, які ненавидять одне одного, кількість померлих в рази перевищила втрати на війні, економіка руйнується, державний апарат демонструє повне безсилля, а постепідемічні прогнози хіба не гірші за епідемічну реальність.
Як у цих умовах жити, зберігаючи ясний розум та дещицю оптимізму? Як сприймати людей? Як читати соцмережі?
У нашому світі немає нічого нового . Все вже колись та було. Кожен із нас чув чи казав подібні фрази, які звуться софізмами. А проте навіть у софізмах є доля правди, особливо коли вони стосуються людської психології, адже сорок тисяч років, які прожив на землі вид гомо сапієнс сапієнс – надто малий період для істотних біологічних змін. І якщо наші предки дали собі ради з епідеміями минулого, значить і ми впораємося та  врешті повернемося до нормального життя.

 
Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".

Тузик_Киевлянски [08.11.2021] | Переглядів: 308

2 3 4 5
 Рейтинг: 43.6/17

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook