СУДДЮ КИЇВСЬКОГО СУДУ ЗНАЙШЛИ МЕРТВОЮ
Суддю Київського адмінсуду 33-річну Оксану Дурицьку знайшли утопленою.Про це повідомило джерело "Української правди. Київ" в Облонському райупралінні міліції.
"Я можу підтвердити, що її знайшли утопленою", - сказав співрозмовник.
Він додав, що тіло знайшли раніше, до звернення матері Дурицької.
"Була знайдена утоплена, а після звернення матері, з'ясувалося, хто це", - сказав співрозмовник.
Як відомо, у столиці безвісті зникла 33-річна суддя Київського адміністративного апеляційного суду Оксана Дурицька. Мати жінки повідомила міліцію, що її донька уже тиждень не виходила на телефонний зв'язок.
Українська правда. Київ
http://kiev.pravda.com.ua/news/4e71a7ea49351/
(15.09.2011 11:23:53) durdom.in.ua