Три миллона евро на бренд Киева

КМДА підписала меморандум з німецькою урядовою GIZ, згідно з яким компанія надасть допомогу в розробці бренду Києва. Послуги можуть обійтися столиці в три мільйони євро.
 
За словами начальника головного управління економіки та туризму Ігоря Довбаня, GIZ допоможе підготувати міжнародний конкурс з проектування бренду Києва.
 
"На сьогоднішній день ми провели зустрічі з німецькою урядовою компаній GIZ, з якою підписаний меморандум на три мільйони євро, які нам допоможуть систематизувати наші знання і підготувати міжнародний конкурс з проектування (бренду) міста Києва. На жаль, на сьогоднішній день ми не маємо бренду , девізу і гасла ", - зазначив Довбань.
 
Він також повідомив, що вже відбулися переговори з компанією Microsoft, яка готова надати свої контакти і своїм ім'ям "привести європейські гранди".
 
Зазначимо, за словами першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака, у бюджеті Києва на 2011 рік на виготовлення продукції, пов'язаної з популяризацією столиці, передбачено шість мільйонів гривень. "На цей рік ми заклали шість мільйонів гривень для виробництва продукції з популяризації міста", - повідомив Мазурчак.
 
Він зазначив, що за прикладом Відня, в Києві буде створено convention-центр, в завдання якого входитиме залучення і організація проведення в столиці міжнародних симпозіумів та суспільно важливих заходів.
 
Як повідомлялося, раніше компанія CFC Consulting за замовленням української МЗС розробила логотип Україна - напис Ukraine moving in the fast lane і виконані в стилі "аніме" персонажі-символи для брендингової стратегії Гарнюня і Спритко
 

 
http://vidgolos.com/98081-kiyiv-maye-namir-vitratiti-na-rozrobku-brendu.html

(26.06.2011 07:20:41) durdom.in.ua