Моніторинговий комітет ПАРЕ оприлюднив висновки по справах Тимошенко
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що моніторинговий комітет Парламентської Асамблеї Ради Європи не бачить в її справах складу злочину.Про це вона повідомила в ефірі одного з українських телеканалів.
"Сьогодні була оприлюднена дуже цікава аналітична довідка, вірніше навіть висновок моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи", - розповіла вона.
"ПАРЄ приділила увагу політичним справам в Україні і зробила висновки. Вона проаналізувала кожну справу, яка проти мене порушена. І після того пунктом 27 цих висновків просто написали, що в проаналізованих справах немає корупції", - заявила Тимошенко.
"Крім того, Європейський Союз проаналізував практично кожне звинувачення проти мене. І коли президент європейського парламенту пан Єжи Бузек, і в той же час президент Європейської народної партії, яка об'єднує 73 партії з 39 країн європейського континенту, і плюс це всі правлячі партії ЄС, вони роблять заяву, що в моїх діях немає складу злочину, то вони беруть на себе відповідальність тільки після того, як все це проаналізували", - зазначила вона.
Як відомо, Юлії Тимошенко пред'являється обвинувачення у перевищенні нею службових повноважень під час підписання газових угод.
Окрім того, Тимошенко звинувачують у нецільовому використанні 380 мільйонів євро, які Україна отримала за Кіотським протоколом.
Також проти Тимошенко порушено справу за підозрою в тому, що вона, будучи прем'єром, використала не за призначенням 67 мільйонів гривень, виділені на закупівлю автомобілів Opel Combo в якості машин швидкої допомоги.
У Генпрокуратурі припускають можливість порушення ще однієї кримінальної справи стосовно екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко у зв’язку із закупівлею вакцин під час епідемії грипу в листопаді 2009 року. Про це заявив перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін.
http://tsn.ua/ukrayina/monitoringoviy-komitet-pare-oprilyudniv-visnovki-po-spravah-timoshenko.html
(02.06.2011 23:47:11) durdom.in.ua