для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Суд у США призначив попереднє засідання у справі "Тимошенко проти Фірташа"


 
Попереднє засідання суду в Нью-Йорку у справі за позовом екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко до співвласника RosUkrEnergo Дмитра Фірташа призначено на 30 березня о 15:30.
 
Таке рішення, яке є у розпорядженні Kyiv Post, ухвалила 22 лютого суддя Окружного суду у Нью-Йорку Елісон Натан, якій у середині лютого передали цей позов.
 
Крім того, у рішенні суду також сказано, що до засідання суду кожна зі сторін позову повинна також надіслати один суд копію своїх заяв.
 
У квітня 2011 року Тимошенко подала в суд на Фірташа, а згодом - у грудні минулого року - додала до відповідачів ще першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського, Юрія Бойка, Генпрокурора Віктора Пшонку, Сємьона Могілєвіча та інших.
 
Фірташ раніше заявляв, що не отримував жодних документів від американського суду. Відповідно до американського законодавства, позивач повинен повідомити відповідачів у справі про те, що проти них є позов. Поки що ані Тимошенко, ані її представники жодного з відповідачів необхідним чином не повідомила про це.
 
У цьому позові Тимошенко звинувачує RosUkrEnergo і його співвласника Фірташа, який є близьким до президента Віктора Януковича, у змові з метою маніпулювати рішенням арбітражного суду, що, на її думку, призвело до вихолощення запасів природного газу України.
 
В 2010 році Арбітражний інститут торгової палати в Стокгольмі ухвалив рішення, яке зобов'язало "Нафтогаз України" повернути компанії RosUkrEnergo 12,1 млрд. куб. газу.
 
Kyiv Post  
[03.03.2012 01:27:08] | Переглядів: 2229

Коментаріprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook