пароль
пам’ятати
[uk] ru

Азаров обділив своїх голодуючих, зате дав мільйон африканським

ДОКОЛЕ ! ...испытывать терпение народа ?
Прем'єр Микола Азаров розпорядився надати гуманітарну допомогу державам Африканського Рогу в розмірі 1 мільйона гривень.
Відповідне розпорядження від 16 листопада 2011 року, оприлюднене на офіційному сайті Верховної Ради.
"Виділити Міністерству надзвичайних ситуацій 1 мільйонів гривень для надання гуманітарної допомоги державам Африканського Рогу", - йдеться в документі.
Міністерству фінансів Азаров доручив здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.
Як відомо, у Донецьку з 14 листопада голодують чорнобильці, вимагаючи виплати їм законних пенсій у повному обсязі.
З 30 листопада луганські чорнобильці голодують в Маріїнському парку столиці, який знаходиться поблизу Кабінету міністрів.
[05.12.2011 21:26:46] | Переглядів: 590
Мітки: #Азаров 

Коментарі

05.12.2011 21:38:59
Білать... Певно, очікує на неслабий відкат. 27967
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(8/8)



05.12.2011 22:55:38
Нет, это банальное, совковое очковтирательство.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)



05.12.2011 23:24:07

PiligrimK 05.12.2011 21:38:59
Білать... Певно, очікує на неслабий відкат.

какой неслабый?десятина с миллиона гривень - 100К,на месяц завтраков хватит ему.пыль.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(2/2)





programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати