пароль
пам’ятати
[uk] ru

Чому Україна проти Януковича ?


 
Станом на 1 серпня 2011 року чисельність населення нашої держави  становила  45 670 000 мешканців. З них лише 22 800 000 економічно активного населення. І ці молоді, середнього віку та похилого віку люди, які кожен день тяжко працюють утримують своїми доходами не тільки іншу половину не працюючих українців, але й армію чиновників, правоохоронців та представників народу (простіше-депутатів). На гроші платників податків живе і найдорожчий чиновник України – Віктор Федорович Янукович!
 
В світовому рейтингу найдорожчих голів держав наш гарант посідає почесне третє місце поступаючись лише президенту найбагатшої країни світу Бараку Обамі та газонафтовому керівнику Росії Дмитру Медведєву!  Чим так багата наша держава, щоб так високо триматись в такому рейтингу? Питання для мене риторичне – бідними людьми-трудягами, які платять податки і не знають куди ті кошти йдуть…
 
Кожного дня ми, громадяни України, витрачаємо 1 840 000 гривень в день на утримання такого ж, як і ми, громадянина Віктора Федоровича Януковича!  Зі своєї кишені ми оплачуємо:
Маленьку країну на 140 гектарів під назвою «Межигір’я» , вартість якої становить  близько 10 млрд. гривень.
Гелікоптер та майданчики для його посадки на приблизну суму 286 млн. гривень.
Авто кортеж із шести машин вартістю близько 4 млн. гривень
 
І ще багато різних витрат,  які вартують нам, платникам податків, 662 400 000 гривень в рік!
 
Думаю, після таких фактів будь-кому буде зрозуміло чому Україна проти Януковича.
 
Цифри і факти які використанні в цій статті взяті з сайту Держкомстатут та журналістських розлідувань сайту «Українська правда», за що їм велика дяка.
 
http://provse.te.ua/2011/10/chomu-ukrajina-proty-janukovycha/
[22.10.2011 18:46:01] | Переглядів: 968

Коментарі

22.10.2011 19:00:27
Ну,и не потные ли ноги в рот нашему Херанту после этой цифири?durdom
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(15/15)



22.10.2011 20:27:46
а подлецу - все к лицу...Devildurdom
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(10/10)



22.10.2011 20:46:58
Повісити падлюку за ноги у тому ж ‎Межигірьї Devil Ну нахер нам цей упир??? Стільки можна терпіти це тупе хамло, всю цю бидлоту?
Піпець, мля... Це ж тільки офіційні дані! А стільки ж розкрадається підкилимно? Падлюки...
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(11/11)



22.10.2011 21:21:32

PiligrimK 22.10.2011 20:46:58
Повісити падлюку за ноги у тому ж ‎Межигірьї Devil Ну нахер нам цей упир??? Стільки можна терпіти це тупе хамло, всю цю бидлоту?
Піпець, мля... Це ж тільки офіційні дані! А стільки ж розкрадається підкилимно? Падлюки...

Я все время восторгаюсь вашими комментами Eyes in a heap I roll!
Не згоден Згоден  Підтримка: 88%(7/8)



22.10.2011 22:57:41
irina-victoria 22.10.2011 21:21:32
irina-victoria
У нас это взаимно smile3  Это Вам - Roza
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(6/6)



23.10.2011 10:24:50
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)





programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати