пароль
пам’ятати
[uk] ru

Серебрянській заборонили танцювати на відкритті "Олімпійського"

Абсолютній чемпіонці світу та Європи з художньої гімнастики Катерині Серебрянській на відкритті стадіону "Олімпійський" під час виступу Шакіри заборонили танцювати.
"На відкритті Олімпійського охорона стадіону заборонила мені танцювати під час концерту Шакіри!", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.
"Припиніть або я вас зараз виведу" пригрозив мені співробітник. На моє заперечення, що багато глядачів танцює, він сказав, що пряме розпорядження і робить мені перше попередження", - розповіла чемпіонка.
"Я не знаю, що мало статися після другого ... Але сподіваюся, що ми не дійдемо то арешту танцюючих на концертах. А то дивно і смішно як мінімум", - зазначила вона.
Серебрянська також написала, що їй було прикро, що під час виступу президента на відкритті Олімпійського "замість привітання свого лідера оплесками, стадіон вибухнув гулом невдоволення".
"Це було дежавю ... Так як на відкритті "Донбас арени" люди були так само незадоволені лідером того часу Ющенком. Це що ж виходить, що ми завжди будемо "гудіти" на президента, хто б це не був?", - написала Серебрянська.
[09.10.2011 17:39:56] | Переглядів: 976

Коментарі

09.10.2011 17:54:04
Овца. Ну хоть спортсменкой хорошей была. Ах да - она же блондинкаbiggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 85%(11/13)



09.10.2011 19:26:12
Мозок від Корвета biggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(6/6)



09.10.2011 21:09:15
Дівчино, не будь дурненькою. Правильно тобі танцювати заборонили. Аби ти зацінила свій режим.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(7/7)



09.10.2011 22:14:57
Учитывая, что приглашенные - в основном лояльные к власти люди, полезный урок получили. Не танцевать!
За 3 дня до открытия не была приглашена (забыли) сборная Украины по футболу!
Донбасс -арену рекламировали месяца за 3 до открытия(там,кстати мои знакомые киевляне танцевали подБейонси под удивленные взгляды местной публики). А тут шито-крыто...
Сыну гениального Соловьяненко не оченьудалась постановка. А кстати, кто эти ниндзя в черном - враги казаков?Что это за зло? Че-то сразу подумалось про известную партию...
А в мире уже  другие шоу-открытия -вспомним олимпиады последние...
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)





programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати