пароль
пам’ятати
[uk] ru

Януковича освистали на Олимпийском. Видео

[09.10.2011 00:00:15] | Переглядів: 1440

Коментарі

09.10.2011 00:33:14
biggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(10/10)



09.10.2011 04:20:38
У мої часи на тому самому стадіоні  на футболі скандували "Суддю на мило!"
Перефразуючи тепер: " Хама на мило!"
Яке ж воно дурне, Боже ж ти мій! Двох слів зв"язати неспроможне... Навіть прочитати не може без помилок!
От же ж добвойоб, так це точно...
Одне слово: "Спасибо жителям Донбасса за... наш новий стадіон..."smile3)))
Цей стадіон має якусь свою особисту долю. Особливо для мене. Ми жили якраз напроти і усе моє дитинство і юність пов"язані із "Республіканським", а до того "Хрущова"....
Його мали відкрити 22 червня 1941 р. Мій дід розповідав, що купив вже квиток, але не довелося... Проте квиток він зберіг і після війни таки пійшов на перший матч...
Усі мої рідні захоплювалися футболом і вболівали за "Динамо" і ми, малі, не пропускали жодного матчу!
Я вважаю, що саме цей стадіон треба було назвати ім"ям Лобановського. Бо саме він приніс славу українському футболу, саме за його часів "Динамо" перетворилось на зоряний клуб.
А щодо іншого...
Банду геть! і
Слава Україні!
Чи хтось проти?
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(15/15)



09.10.2011 10:22:14
Молодці кияни! Скоро харант свою пику на люди перестане показувати - свистітимуть і жбурлятимуть яйця всі! Так тримати! Нехай земля горить під ногами праххффессора!
Востаннє редаговано valvel 09.10.2011 10:22:35
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(10/10)



09.10.2011 10:49:10
itar 09.10.2011 04:20:38
Чи хтось проти?
biggrin
Тільки підараси! roflbiggrinyahoo
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(6/6)



09.10.2011 14:42:49
Виявляється і ті овації у кінці, була фанера.Ось який коментар був там на Ютуб, під відео -
 
@rommy2008 Уважаемый я был на открытии стадиона и могу подтвертить, что после того как президент произнес фразу «Олимпийский открыт», в динамики, что находятся по всем блокам стадиона, начали звучать овации, и это было так искусственно, что аж было противно, в то время когда весь стадион свистел и гудел таки не в пользу Януковича!!!
 
gusewalex1 5 ч. назад 36
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(1/1)





programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати