пароль
пам’ятати
[uk] ru

Судово-медична експертиза спростувала офіційну брехню МВС про характер поранення Андрія Ореста

Сторожевые псы хамократии...
Сьогодні, 21 вересня, близько 13.00 в Київському міському бюро судово-медичних експертиз за участі експертів Олександра Юрченка та Анхена Мікояна було завершено експертизу поранення Андрія Ореста, який увечері 19 вересня отримав вогнепальне поранення від невідомих осіб, що вимагали від нього зняти футболку з написом «Спасибо жителям Донбасса».
 
Про це повідомив координатор громадянського руху «Спільна Справа» Олександр Данилюк, коментуючи перебіг подій щодо інциденту та щодо заяви прес-служби ГУ МВС Києва, яка була поширена сьогодні у ЗМІ і у якій йдеться про те, що потерпілий наче б то отримав поранення під час роботи з перфоратором і ніякого нападу із застосуванням вогнепальної зброї на нього не здійснювалось.
 
«Кілька годин тому експерти встановили, що Андрій зазнав саме вогнепального поранення, про що свідчить характер рани та залишки пороху, які були у ній виявлені. Експерти встановили, що це не було поранення впритул, бо інакше на шкірі залишився б пороховий опік. Встановлено, що таке поранення можна отримати, перебуваючи на відстані за 2-3 метри від стрільця. Тобто все відбулось так як і свідчив Андрій. Усі заяви міліції з приводу інциденту виявились примітивною брехнею», – зазначив О.Данилюк.
 
Він повідомив, що потерпілий після проходження судово-медичної експертизи був госпіталізований до стаціонару спеціалізованого медичного закладу.
 
«Міліція ще раз підвердила, що вона давно не виконує своїх обов’язків із забезпечення громадського порядку та протидії злочинності, а є організованим і озброєним кримінальним угрупуванням на службі у влади», – підкреслив координатор «Спільної Справи».
http://www.spilnasprava.com/wp/?p=5435
[22.09.2011 01:16:12] | Переглядів: 926
Мітки: #Могилев 

Коментарі

22.09.2011 08:32:01
стрелявшие были ментами в гражданском. имхо.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(10/10)



22.09.2011 09:19:43
fan888 22.09.2011 08:32:01
стрелявшие были ментами в гражданском
Секретные сотрудники.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(5/5)



22.09.2011 10:51:05
Может переодетіе менты, может сбушники, а может просто из какого-то банформировния типа охраны Хама...
 
там характер ранения больше пхож на пулю от ТТ, чем ПМ... т.е. стреляли, скорее всего из какого-то левого оружия - не  ПМ, состящего на вооружении простых ментов...
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(3/3)





programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати