пароль
пам’ятати
[uk] ru

О, спорт, ты -мир!


Фанати "Динамо" та "Карпат" побили охоронця стадіону через зірваний банер Шухевичу та Бандері
Охоронець стадіону "Динамо" був побитий фанатами під час матчу "Динамо" - "Карпати" у 5 турі Прем`єр-ліги.
 
Про це повідомляє кореспондент "Чемпіона".
 
Після того як в секторі "Карпат" були розтягнуті банери із зображенням Степана Бандери та Романа Шухевича, охоронець стадіону "Динамо" прийняв самовільне рішення зірвати ці банери. Після цього із сектору "Карпат" вискочили п`ятеро вболівальників львівського клубу, а на підмогу їм поспішили з три десятка фанів "Динамо".
 
В результаті охоронець стадіону "Динамо", який вирішив зірвати банери, був побитий цією юрбою і його відвезла до лікарня швидка "Бориса".
 
Фанати ж обох команд після цього влаштували перекличку: Слава Україні - Героям Слава. Бандера і Шухевич - Герої України.
 
===
 
Опаньки!
вражда враждой (спортивная), а "охоронцев" на место поставить вместе могут .
Чем не пример для всей Украины - "дважды несудимому" третью ходку организовать.....
http://v-n-zb.livejournal.com/
deddon
[08.08.2011 00:26:57] | Переглядів: 420

Коментарі

08.08.2011 00:42:20
Excellently
ukr
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(9/9)



08.08.2011 00:57:17
Excellently
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(9/9)



08.08.2011 01:07:22
Слава Україні!!!ukrГероям Слава!!!
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(10/10)



08.08.2011 09:15:45
Молодці  хлопці! Так тримати!!! Excellently
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(6/6)





programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати