пароль
пам’ятати
[uk] ru

ГПУ просит Тимошенко не делать из себя жертву, а ходить на допросы (ЗАЯВЛЕНИЕ)

Заслуженный тренер
Следователь Генеральной прокуратуры Украины обратился с заявлением к лидеру партии «Батькивщина» Юлии Тимошенко с просьбой прекратить манипуляции с мнением граждан и приходить на все вызовы прокуратуры. Об этом «Главреду» сообщили в пресс-службе ГПУ.
 
В частности, следователь отметил, что Тимошенко сознательно затягивает расследование дела о подписании газовых контрактов с Российской Федерацией.
 
При этом он заявил, что этими контраками Украине нанесен ущерб на сумму 3,6 млрд грн.
 
Приводим полный текст обращения следователя ГПУ.
 
Шановна Юліє Володимирівно!
 
Я, старший слідчий Генеральної прокуратури України Нечвоглод О.А., офіційно звертаюсь до Вас у зв’язку з Вашими діями та заявами, за допомогою яких протягом останнього місяця Ви ухиляєтесь від досудового слідства у справі та маніпулюєте суспільною думкою на свою користь, представляючи себе в очах громадян України та іноземної спільноти «жертвою політичних репресій злочинної влади».
 
З 11 квітня 2011 року Генеральною прокуратурою України стосовно Вас розслідується кримінальна справа про злочини, пов’язані з підписанням газових контрактів з Російською Федерацією.
 
З початку досудового слідства Ви вжили низку спланованих заходів із затягування слідства, невиконання процесуальних рішень слідчого, зривання слідчих дій. Про такі факти Генеральна прокуратура України неодноразово інформувала суспільство через засоби масової інформації.
 
Проте Ви навіть такі вчинки намагаєтесь обернути на свою користь, поширюючи заяви, які містять відверту неправду і направлені лише на уникнення кримінальної відповідальності за скоєний злочин, яким Україні завдано шкоди на суму 3,6 млрд грн.
 
Враховуючи таку Вашу поведінку, хід усіх слідчих дій з Вами зафіксовано за допомогою відеозапису, зокрема невиконання Вами процесуальних рішень слідчого, образливі висловлювання.
 
Ваші численні заяви про незаконність порушення кримінальної справи спростованні як наглядаючим прокурором, так і рішенням Печерського районного суду м. Києва від 16 травня 2011 року, яким скаргу на постанову слідчого про порушення кримінальної справи залишено без задоволення.
 
Мною неодноразово вживались заходи щодо вручення Вам повістки про виклик до слідчого. Останній раз, 16 травня 2011 року, Ви демонстративно викинули повістку про необхідність явки на 16 годину 17 травня 2011 року. Захисник Власенко С.В., отримавши повістку про виклик на 10 годину 17 травня 2011 року, повідомив, що Ви захворіли, а тому не з’явитесь. При цьому жодних медичних документів слідчому не надано.
 
У зв’язку з викладеним, враховуючи, що кримінально-процесуальним законодавством передбачено, що слідство повинно бути завершено в двохмісячний термін, я офіційно звертаюсь до Вас з вимогою разом із захисником прибути о 10 годині 19 травня 2011 року до Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України для участі у проведенні невідкладних слідчих дій, для завершення слідства.
 
Шановна Юліє Володимирівно, Ви неодноразово закликали суспільство дотримуватись законів та керуватися у житті демократичними принципами і європейськими цінностями. Нагадую Вам, що у всьому світі єдиним органом, який має право визнати людину злочинцем, є суд, на чому і Ви неодноразово наполягали. Разом із тим, Ви вже 87 днів ознайомлюєтесь з кримінальною справою по «Кіотському протоколу» та «машинам швидкої допомоги» і свідомо затягуєте направлення її до суду. Тому Вам необхідно бути послідовною, продемонструвати принциповість і сприяти скорішому направленню Ваших справ до суду. Нехай суд розбереться і винесе відносно Вас вирок: за наявності доказів – обвинувальний, за відсутності – виправдувальний. Це покладе край спекуляціям на тему «репресій», унеможливить свідому її політизацію і доведе суспільству та міжнародній спільноті, що Україна є демократичною державою, де панує верховенство права, а не політична кон’юнктура.
[18.05.2011 14:13:12] | Переглядів: 683
Мітки: #Тимошенко 

Коментарі

18.05.2011 15:46:36
А какие "збитки" принесли государству списанные долги перед Нафтогазом и Газпромом? У рыгов избирательное "правосудие". Сволочи.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(6/6)



18.05.2011 17:07:54

PiligrimK 18.05.2011 15:46:36
А какие "збитки" принесли государству списанные долги перед Нафтогазом и Газпромом? У рыгов избирательное "правосудие". Сволочи.

Та нее то варофка все подстроила...
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(3/3)



18.05.2011 21:30:41
Якщо Тимошенко не довіряє Печерському суду, нехай звертається у Донецькі суди. Пацани там тямущі...
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)



20.05.2011 11:10:39
А яка проблема слідчому самому прибути до хворої жінки, щоб виконати свої процесуальні обов"язки?I do not know
Чи тоді рідні стіни не допомагатимуть?biggrin
Врешті-решт схоже що піаряться обидві сторони, щоб нам не було сумно знайомитись з новинами.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)





programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати