пароль
пам’ятати
[uk] ru

Третину українців Янукович дратує, кожен п’ятий – його зневажає, кожен сьомий – ненавидить

Новое гасло Фёдрыча -
Влада найчастіше викликає в українців роздратування, презирство та байдужість. Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією GfK Ukraine
Зокрема, у 32% опитаних нинішня українська влада викликає роздратування.
 
Майже така саме частка респондентів (31,3%) байдуже ставиться до керівництва країни, тоді як 20,5% респондентів відчувають презирство.
Одночасно, з ненавистю по відношенню до влади ставляться 13,9% опитаних, зі страхом та занепокоєнням – 7,6%.
Натомість позитивні почуття по відношенню до української влади, зокрема, симпатія та повага характерні лише для 3,9% та 4% респондентів відповідно.
Трохи менше 9% опитаних ставляться до української влади зі співчуттям.
8,3% українців відчувають бажання допомогти.
Негативні відчуття по відношенню до влади переважають в усіх регіонах. При цьому страх більш характерний для Західного регіону (19%), хоча відносно висока частка там і тих, хто симпатизує владі (5,8%) та бажає їй допомогти (8,3%, як і по Україні загалом).
У Східному та Південному регіонах більше респондентів (порівняно до інших регіонів) ставляться до влади зі співчуттям (9,2% та 11,3% відповідно).
Серед респондентів, які в першому турі минулих президентських виборів віддали свій голос за Віктора Януковича, переважають відчуття роздратування (29,8%) та байдужість (24,1%), а суттєво вища частка лише тих, хто співчуває владі (14%).
"Після року роботи нової влади вона викликає в більшості громадян лише негативні почуття. Депресивна суміш роздратування та апатії не сприяє економічному зростанню та загрожує політичною дестабілізацією", – прокоментував результати дослідження заступник директора GfK Ukraine Гліб Вишлінський.
Опитування проводилося протягом 02-19 березня 2011 року. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці від 16 років.
Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту.
Опитування проводилось методом особистого інтерв'ю в межах Омнібусу GfK Ukraine.
 
Експрес
 
http://www.expres.ua/main/2011/04/15/45025
[17.04.2011 11:45:55] | Переглядів: 1868
Мітки: #Янукович 

Коментарі

17.04.2011 17:29:25
Серед респондентів, які в першому турі минулих президентських виборів віддали свій голос за Віктора Януковича, переважають відчуття роздратування (29,8%) та байдужість (24,1%), а суттєво вища частка лише тих, хто співчуває владі (14%).
 
Роздратування + байдужість = 53,9%?!
Оце і є весь склад виборців Хама півновського-межигірського. Але ж тільки роздратування і то з нагоди того що Юлька ще на свободі!
 
Не варто ближнім часом сподіватися на прозріння осіб донецької національності!
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(6/6)





programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати