!!!«АБЫРВАЛГ»


!!!«АБЫРВАЛГ» «Русские идут!» - лякали  американців при совєтах.
«Донєцкіе прідут» лякали пересічного громадяніна всілякі провокатори, лякали в перш самі себе. Але, нажаль,  не дарма…
«Донєцкіє прішлі!» І я дійсно злякався, побачивши це збіговисько біля будівлі ЦВК — п’яних молодих людей з дірками в роті замість передніх зубів - візитівка зони, та несчасних пенсіонерів, які відробляли своєю присутністью гороші «єФФективного лидера». Підтримка так би мовити. Невідомо кого, невідомо на що, невідомо для чого.
 
Навіщо знущатися з цих людей, навіщо створювати в центрі міста вигрібну яму?!!
 
Зима, холод собачий, пивний та горільчаний «сугрів» дає себе знати – треба ж десь справити свої природні потреби. Забруднені та засмічені переходи метро. «Туалети» біля кожного підїзду  жилих і не жилих будівель, сморід біля парадних та на вулиці… Жах!!
 
Навіть у 2004 році, коли народу понаїздило в Київ в багато разів більше, вібачте, такого смітника в місті я не бачив ні де.
 
Перепрошую, шановні, злякався я не того брудного, змарнілого, та п’яного натовпу, ні, в своєму житті я бачив речі і пострашніше. Щиро злякався за те, що таке може, бути з усією країною.
 
Не вірите? Ті, хто живе в Києві можуть самі піти до ЦВК  та особисто переконатися в тому і розповісти знайомим та друзям на заходи чи на сході України, про те що ми отримали.
 
Я розумію, що ці люди заробляють собі на життя, хай і в такий спосіб.
 
Я також розумію, що «єФФективному лидеру», по великому рахунку, наплювати на тих хто стоїть під ЦВК, для нього це вже відпрацьований матеріал. Але не розумію іншого, невже «підтримальники» не усвідомлюють, що вони тільки  засіб, який від свого вибору нічого не виграє.
 
«Кукол снимут с ниток длинных
И засыпав нафталином,
В виде тряпок сложат в сундуках»
 
Сумно, але мушу визнати, що програли всі: і ті хто голосував за Януковича і ті, хто голосував проти. Програли ми всі.
 
Коментарі, так би мовити, зайві.

Proofer (12.02.2010) durdom.in.ua