Рада ЄС посилає урсулку в пєшєє еротічєскоє


Комісар Ради Європи закликав продовжити тимчасовий захист українців у ЄС Джерело: https://censor.net/ua/n4010333
        І мова тут зовсім не про альтруізм. Європі дійсно потрібні мігранти - бо потрібна робоча сила котра буде вкаливать і впахівать. А українці як не крути більш схильні до важкої фізичної праці ніж араби-семіти. Конкуренцію в цьому плані їм можуть скласти хіба що таджики - але Європка поки що не спішить включати безвіз з Таджикістаном (читай Іраном)  Тому європейський бізнес шле нах сумашедшу бабку - яка в своїй дементивній словесній маячні договорилась до закликів повертати цінний ресурс назад в розпорядження клєптомана зеленського. Тим більш - що він все одно знову сплавить її в Європку - тільки за бакшиш. А цей бакшиш буде знову ж витягнуто з карманів європейського бізнесу. Я думаю скоро Урсулку попросять на вихід. Минулий вотум недовіри вона ледве пережила - новий точно ні. Тобто на посаді їй залишилось максимум пів-року....

dikiybober (26.06.2026) durdom.in.ua