Ілюзія Криму ?


Ілюзія Криму ? На жаль, мене печалить ейфорія українців "ми повертаємо Крим".ac
 
ВСУ наносять удари по Криму. Кацапи тягнуть звідти свої сморідні дупи до своїх рязанєй-тагілов (не хочуть загинути від бомб, бляді), але до повернення Криму ще дуже далеко.
 
А може й не буде поки що того повернення.
 
Я вважаю - хочу помилятися - що саме зараз оті чудові удари по маскві (були - і вже затихло?), активні удари по Криму - то підсолоджувальна цукерочка для українців перед закінченям війни.
 
"Партньори" підкинули трохи більше ракет саме зараз, заворрушилися в своїй допомозі"  - щоб саме зараз удари пролунали як мальовничий салют.
 
Українці в захваті. раша таки паливно-знекровлена.
 
Але загарбані українські території раха тримає в зубах, ЗАЕС - тримає, про неї вже й не згадують. Кінбурнська коса - то чудово. Але то не Крим і до Криму ще 80 км.
 


Левонтій (25.06.2026) durdom.in.ua