Парк кацапського періоду
![Парк кацапського періоду Парк кацапського періоду](https://durdom.in.ua/public/main/articles2/article_35055.jpg)
![chch](https://durdom.in.ua/third_pary/xbb/images/smiles/chch.gif)
Треба буде звернути увагу на так званий "Парк левів Тайган", де директором такий собі русскомірець Зубков (він ще й директор Ялтинського зоопарку). Наразі дуже талановита людина, справді любить тварин. Такий собі тигрячий батько. Але - затятий русскомірець.
Він кілька днів тому, під час великого херсонського мародерства, поїхав у Херсонську область зі своєю вірною напарницею Алєксагіною "рятувати" тварин. Тобто - займатися мародерством, красти тварин з зоопарку й відвозити їх до Криму.
Парк "Тайган" у Білогірському районі Крима Зубков організував на базі колишньої військовой частини. Скоріш, звідти пішла українська армія. Організував "саванна-парк" талановито, з розмахом. Згодом потрапив у скандал, потім під рассєйський суд. Дуже возмущався.
![278385](https://durdom.in.ua/third_pary/xbb/images/smiles/278385.gif)
Літературний відступ -
Наразі невідомо, навіщо було витрачати бюджетні гроші на ту армію в Криму, коли вона відійшла звідти, порушивши Устав. Так, не армія винна в ПЕРЕдачі Криму рашці. Але перед очима бравий лєтун у льотній хвуражці Юлій Мамчур, що браво марширує з прапопром, а не стріляє по рашкованам. Зараз він десь у штабах вичухує свої яйла, хєрой.
Отже, скоріш усього, активний русскомірєць Зубков не залишиться в Криму. Він збере тваринок і відправить їх в рашу. Там є територія, де організувати новий "Тайган". У тайзі, наприклад.
![biggrin](https://durdom.in.ua/third_pary/xbb/images/smiles/biggrin.gif)
Якщо чесно - жаль, що така талановита й віддана своїй справі людина - затятий русскомірский покидьок. Й навряд, тікаючи в па-рашу, він залишить не зруйнованою інфраструктуру того насправді прекрасного зоопарку.
Ну а нам що робити? Те, що й робимо поки що - знищувати чмонь.
![Gangster](https://durdom.in.ua/third_pary/xbb/images/smiles/90.gif)
https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2022/11/10/7375796/
Левонтій (12.11.2022) durdom.in.ua