Дипломатический прорыв


Самые волнующие и удивительные истории любви описаны в учебниках генетики. Только там гомозиготная по всем признакам женщина  может выбрать слепого, глухого и хромого мужчину и произвести от него многочисленное потомство.
Ордло решило переплюнуть самые смелые фантазии ученных-писателей.
 
​​Северо-корейцы и молодое практически-никем- не-признанное- кроме-кого-попало  ОРДЛО, наконец-то установили дипломатические отношения с Северной Кореей.
И, как акт нарождающегося братства КНДР отправляет своих "рабочих" для поддержки этого  уродливого временного образования.
Да просто-напросто, у рашки пушечное мясо не хочет идти на фарш. Скрытая мобилизация провалилась почему-то.
 
Вот теперь-то заживут северокорейцы вольготно и сытно. Хоть еды нормальной украинской поедят.
С ужасом думаю о том генетическом коктейле, который образовался на территории Гуляй-поля. (может оно никакое и не Гуляй-поле территориально, но звучит красиво- пусть остается),
 
Война - великий селекционер. Сначала в прошлом веке огромное количество людей морили голодом, депортировали в Сибирь. Потом Донбасс "обогатили" уголовниками разных мастей со всех уголков СССР.
Потом очередную зачистку территорию провели бандюки в лихие 90.
Потом 2014. Миллионы переселенцев внутри страны. Многие уехали за границу. Засев новой поросли моторолами, бурятами, чеченами. Да кто там только не засевал в последнее десятилетие…
 
Наші хлопці також не гаяли часу. Про зростання народжуваності в місцях постійної дислокації українських військових говорять  ті, хто там перебував з 2014.
Ось тепер на черзі  засів чучхе. Не треба бути ханжею та соромязливо  ігнорувати правду: на війні секс трапляється е так вже рідко. А якщо і трапляється- то він надривний і як в останній раз. І це не фігура мови. Так воно і є. Кожна цигарка, кожен секс, кожен день, кожна грушка можут бути останніми.  
 
На межі життя та смерті це один з самих  дієвих засобів справлятися зі стресом. Тіпа "Жизнію смерть попрали". А де секс- там і діти.
 
Ось навіть і цей пост. П'ять разів сідала писати про наших азовців, а змогла вичавити із себе лише один натужний абзац.
Все-таки сексуалізація- один з самих дієвих захисних механізмів психіки під час війни.
Добре, що він ламається одним з останніх.
 
Отже, маємо на Донбасі масштабний природній генетичний експеримент. Генетики всього світу, хоча і сумують разом з всіма за загиблими, проте очікують завершення військових дій з запеклим нетерпінням.
  
 
ПС. Обіцяла Т-34 щось писати. Стало складно виконувати цю обіцянку. Жах від того, що відбувається в Україні, вбиває  літературну творчість. Тому не судіть жорстоко писаку за цей неоковирний опус. Все що могла...
pardon
 
Ну і головне. Виглядає так, що всі хворі Дурдому або розбіглися, або вилікувалися. І настала пора шукати інше середовище для навколополітичних опусів, літературного базікання та просто жартів на різні теми.


Chuda Yuda (09.08.2022) durdom.in.ua