Підполковник Абрам Чингачгук


   https://razumkov.org.ua/napriamky/sotsiologichni-doslidzhennia/ukraina2020-nevypravdani-ochikuvannia-neochikuvani-vyklyky-pidsumky-roku-u-dzerkali-gromadskoi-dumky-gruden-2020r
  
Комусь ті дослідження, як малій рогатій худобі музичний інструмент удосконаленої хроматичної гармонії, але ж ми люди небайдужі, то ж  зазирнімо в зал і послухаймо реакцію зацікавлених глядачів.
Ось боти. Вони роздивляються цифри ревниво, роздивившись, чубляться:
- а як ми вашому впіндюрили баланс довіри /недовіри -54,2, га ?!
- а ми вашій - 59,7 , так шо позакривайте свої паскудні роти !
- а ви , чому радієте ? у вашого тільки мінус 33,9% ? , чекайте, курво, ми ще за нього толком і не бралися....
   В олігархячому партері неприкрита радість - "за інші партії"- 1,7% (разом з "не визначившимися" та "ідіть всі в дупу" -  30% ), тобто, електоральний спектр перекритий надійніше, ніж українське небо українським ППОм - жодна внесистемна миша не пролетить.  
Тривога на балконах.
    Держдепівському -
"країна рухається в неправильному напрямку"  - 66,8% (в грудні 18-го - 69,7, в грудні 13-го - 54,7) - реально пахне Майданом, а печенькі не заготовлені, апельсини не наколоті...
   Роспедеральному  - добре, якщо пройде мирно, як в 19-му та вдасться знову когось із москвофілів пропхати, тааа, хто зна цих неправильних рускіх - психануть і зустрічай, Ростов, ешелони .
   Але справжня журба на галерці політтехнологів. Найвищі рейтинги довіри до:
ЗСУ,  Церкви і волонтерів.
  В цій рамці і ліпи тепер кандидата в наступні президенти. І з кого ? Кличко, Разумков, Гройсман. Ні разу не ті і не про те. Тут чи Кличка в армію призивай, чи Разумкова в дяки висвячуй, чи розкручуй Гройсмана на два танка і один винищувач 5-го покоління. І час піджима )
  


Дюма (16.12.2020) durdom.in.ua