Наболіло. Поцілунок Юди 
  Коли читаєш про те, як срулячий виродок любить Україну, як піклується про дітей, ветаранів АТО та весь зубожілий нарід, до горла котиться така нудота, що блювати, блювати не переблювати.
 
Господи, скажу крамольну істину, у мене до Януковича не було такой відрази, як до цього лупатого поца.
 
Нахабство і цинізм зеленського та його кодли зашкалюють.
 
Читаю "Володимир Зеленський зустрінеться зі студентами, які були на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року, коли почалася Революція Гідності".
 

 
Він бачите дуже опікується долею цих, увага!, уже для нього героїв, від душі переймається їх подальшими досягненнями та здобутками.
Душонка в тебе, а не душа, сука ти сруляча.
 
Де ти поц гнусявий був коли ці насправді герої стійко стояли проти шакалів Януковича до зубів озброєних та озвірілих.
Де ти поц поганий був, коли судили печерським, фактично "судом Лінча", невинних дітей тільки за те, що вони любили свою країну, хотіли свободи та не бажали путінського ярма в яке ти зараз впрягаєш Україну.
 
В цей буремний та тяжкий для українського народу час ти падлюче бидло гастролював по рашінській Федераскі та своїми репризами ганьбив та висміював Україну, її народ, плюндрував пам'ять "Небесної Сотні" перед одичалими путіноїдами задля бабла яке в історії має зловісне знамення та має назву "30 серебренників".
 
Жорстоке побиття студентів на київському Майдані приголомшило не тільки українців, але й світову спільноту, але тільки не тебе та твоє смердюче оточення.
 
З твоїх слів: "Вони (студенти) й були тими самими романтиками, які роблять революцію, плодами якої потім, як відомо, користуються негідники”.
Так ось, головний негідник який скористався плодами революції, це ти та твій шеф Козломойша.
 
Плюючи на світлу пам'ять Героїв Майдану та фронтовиків російсько-української війни, ти срулячий покидьок здаєш та продаєш надбання українського народу за всі роки Незалежності. Так, їх цих надбань небагато, але вони є і за них гинули Кращі.
 
Тепер ти йдеш по їх кісткам покладати букети на святі для українців місця, попередньо викинувши квіти і лампадки залишені людьми задля красивої картинки на світлинах. Твій цинічний "патріотизм" це поцілунок Юди, дивитись на тебе гидко.
 
Побережи квіточки свої, вірю народ проснеться, вони тобі ще знадобляться Юда.
 

    PanKonotop
 


panKonotop (30.11.2019) durdom.in.ua