Як і коли вірно читати декларацію? 16+


Як і коли вірно читати декларацію? 16+ Шановні українці всі наші обранці і не лише обранці а й іншого типу іждівєнці,  ну судді, міністри там всілякі, голови ОДА і тому подібний непотріб опублікували свої декларації. Більшість народу, м'яко кажучи, охрєнєла від побаченого, дехто завис в ступорі, у декого епілептична істерика і піна з роту валить шматками. Не підвели лиш заЙульки з заПецьками, тут очікуваний hollywar, чий чесніший, а чий скромніший - ну ці наші співвітчизники особливої породи, їм подобається, що їхні правителі живуть на іншій планеті.
Повернемось на землю.
По-перше, чому я назвав декларантів "непотребом"? Всі декларанти є найманими працівниками і всі ж вони є менеджерами або тор-менеджерами. Не важливо як винаймались ці декларанти, чи напряму нами особисто шляхом виборів, чи вже обрані нами призначали розподіляли місця між іншими декларантами. Варто нагадати українцям, що слово менеджер походить від англійського to manage - керувати. Суть у тому, що сплачуємо за їхню роботу ми - платники податків, і нікому крім нас такі "спеціалісти" і нах... виявились не потрібні. Ану, хто зможе назвати приватну європейську компанію, яка винайме собі в топ-менеджери наприклад Ляшка, чи Добкіна або Дубиневича - будь якого з них (фермерські господарства (корів пожалійте) і кокаїнові плантації не пропонувати). А ми їх роками обираємо керувати нашим майном (чомусь пригадалась гаварящая лошадь).
По-друге, читати ті декларації зараз пропоную в короткому огляді, як чемпіонат України з футболу. І головне без коментарів експертів, бо як будете слухати експертів, то вам пояснять що е-декларування - то велика перемога, майже як офшор Порошенка.
По-третє, зараз нехай читають ті декларації всілякі НАБУ, НАЗК - тобто непотріб, призначений на ці місця непотребом, котрий обрали ми з вами. У призначеного непотребу з'явився шанс довести свою потрібність і доцільність.
Так що ж робити з тими деклараціями пересічному українцю, платнику податків?
Спробую вам запропонувати таку інструкцію:
1. Не переймайтесь ними до наступних виборів
2. Оголіть провід з найближчої розетки
3. Повісьте над проводом напис "не вдарить!"
4. Вхопіть кінці проводу
5. Як очуняєте, поміняйте запобіжники і прочитайте декларацію уподобаного вами кандидата.
6 Повісьте над проводом напис "точно не вдарить!"
7. Вхопіть кінці проводу
8. Як очуняєте, поміняйте запобіжники і перечитайте декларацію уподобаного вами кандидата.
9 Повісьте над проводом напис "я вірю! Точно не вдарить!"
10. Вхопіть кінці проводу
11. Як очуняєте, поміняйте запобіжники і ПРОАНАЛІЗУЙТЕ нарешті декларації всіх кандидатів
12 Повісьте над проводом напис "я вірю! Ось цей точно не вдарить!"
13. Вхопіть кінці проводу
14. Як очуняєте, поміняйте запобіжники і ПРОАНАЛІЗУЙТЕ врешті решт декларації і програми всіх кандидатів.
15. Повторіть процедуру з усіма членами вашої родини, що мають право голосу.
 
Хтось скаже дуже жорстоко, вибачте, але 25-річний досвід доводить - граблі на нас не діють!


Dmitro Maximik (31.10.2016) durdom.in.ua