SSlem-220


Ахтунг! Ахтунг!
 
У поштовій скриньці кремлівського креативщика знайшлося Censorship багато чого.
 
Опчім, спитали онучки у бабуні про коханців, та згадала про шафу, так скелет звідти і випав.
 

 
Писати про це є кому, та й пишуть. Будемо вважати ТЗ №1, початковий рівень.(-1 бал)
Втім, що сталося, те вже сталося. Доведеться питання або вирішувати, або відморожуватися та вдавати що не сталося взагалі нічого такого надприродного.
Ну так якщо всівонитамоднакові ананаси...
27967
 
Тут мабуть знов існують можливі варіанти, бо в профіль і фас - не завжди ананас. НАНУ як завжди не ловить мишей, з ананасометрією - абсолютний нуль. Нема ні науки, ні теорії. Мабуть нема на кого покластися, крім як на дурдомівських поетів. Це і буде ТЗ №2, середній рівень (без штрафів та бонусів).
 
Проте, як вчить медицина, лікування матиме ефект, якщо усунути причину хвороби, етіотропне. НМСД причина - у відсутності політичної волі або імпотенції вітчизняного політикуму. Значить лікувати будемо засобами підвищення потенції - це і буде ТЗ №3 (+1 бал)
 
Засобами відомими та брендовими

 
Дженериками

 
Чи БАДами

 
Можливо хто з лікарів чи санітарів обере гомеопатію, фізіотерапію, бальнеологію - нема питань. Аби без танців з хоругвямі та мощамі - Дурдом таки ліцензований та акредитований медичний заклад!
 
Правила :
1. Предмет змагання - написання сатиричного вірша на актуальну тему.
2. Тема обирається серед найбільш актуальних (бажано - неоднозначних) подій тижня Ведучим, який щосереди оприлюднює ІМХО з цими правилами і темою конкурсу.
3. Після оприлюднення теми учасники мають можливість працювати два дні: середа-четвер. Підсумки підбиваються Ведучим у п'ятницю зранку у вигляді окремого ІМХО.
4. Обсяг конкурсного вірша - не більше ста двадцяти п'яти тисяч строф (все одно ніхто не читає ці правла).
5. Кількість конкурсних віршів не обмежується, але бажано не менше одного.
6. Переможець виводиться Ведучим з кількості кліків «згоден» під конкретним постом (опція «не згоден» до уваги не береться, хіба що самим автором). За однакової кількості голосів перемагає вірш, який викладався пізніше.
7. Переможець отримує титул кращого Слемака і почесний обов’язок проводити наступний конкурс відповідно до цих Правил.
8. Ведучий не має права викладати конкурсні вірші (але їдкі коменти — може).  
9. У разі непередбачуваних обставин, через які Ведучий не має фізичного доступу до сайту (хвороба, відрядження, бан, похмілля тощо), він може делегувати (довірити) право вести конкурс ВІД СВОГО ІМЕНІ будь-якій особі, зареєстрованій на ДД.
10. У разі невмотивованої відсутності Ведучого на час чергового туру конкурсу (середа-четвер) він втрачає свої повноваження, а обов’язки Ведучого повертаються до переможця попереднього туру конкурсу.

Submariner (26.10.2016) durdom.in.ua