Все пропало.


Все пропало. Якось був я п'яний. Ну не так п'яний як коли бухаєш з Ежом (тоді ми за його словами по 0,7 віски кожен, без закусі випили) і я ледь на автопілоті дотягнув до дому, а потім думав, що то все піздєц.
Але більше п'яний чим коли бухаєш з Інженегром коли випиваєш по 150 кожен, та ще і з закускою і воно лише на різні дрібні жарти та бешкети тягне.
А отак п'яний що потім на філософію тягне, тобто десь в діапазоні від 300 до 500 грамів.
 
І от зайшов в Інтернет, а там новина, що всесвіт виявляється має смак МАЛИНИ і запах РОМУ.
І значить дуже ймовірно, що наш всесвіт то просто БУЛЬБАШКА від жуйки з малиновим смаком котрою якійсь добродій вирішив зажувати запах рому?
 
Тобто все не так, як в кінофільмі "люди в чорному":


 
І ми не в кульці на шиї в якогось кота, а в бульбашці жуйки?
 
Ну з цим ще можна було би змиритись, але ще в дитинстві я читав казку і там наш всесвіт був лише ПІНОЮ в кухлі ПИВА, що пив велетень.
В принципі теорія про піну наче знаходила підтвердження в наукових колах:
 
Вважається, що всесвіт має бульбашкову структуру.
Якщо коротко то ось так:
Наша вселенная сформировалась из квантовой пены «родительской Вселенной»
На квантовом уровне эта пена «пенится» из-за флуктуаций энергии. Благодаря им создаются крошечные пузырьки и «червоточины» . Если флуктуации не очень большие, то образованные «пузырьки Вселенных» расширяются подобно надуваемым шарикам, затем сжимаются и исчезают. Но если флуктуации велики, то эти «пузырьки» не «лопаются» , а «раздуваются» в самостоятельные Вселенные. Идея же теории самосоздания состоит в том, что каждый «пузырек» квантовой пены, или инфляционная (расширяющаяся) Вселенная, порождает другие «пузырьки» , которые, в свою очередь, порождают другие и т. д.
Десь таку:

То воно логічно що і:

 
Причому наші думки викликають в речовині космосу бродіння і виходить пиво. Ось для цього і знадобились у всесвіті розумні істоти. Щоб виконувати функцію космічних дріжжів. Кінець кінцем ми ж їмо блювотиння бджіл називаючи це медом, то може і наші думки аналогічно використані всесвітом? І їх теж хтось поглинає. Це підтверджує теорію НООСФЕРИ Вернадського.
 
Але може таки всесвіт це бульбашка жуйки?
І буде великий бадабум? Тим більше є і теорія яка це підтверджує. Отака от бульбашка:
 

 
То що я вам скажу. Не пийте ви той коньяк. Краще горілка і не багато. Грам так 150 для тонусу і...................

Слово (09.07.2015) durdom.in.ua