Я проклинаю!


Я проклинаю та викликаю на Божий Суд колишнього диктатора України Віктора Януковича, Миколу Азарова, Рината Ахмєтова, їхніх посібників, керівників будь-якого рівня та активістів комуністичної партії, партії регіонів, їх сателітів та правонаступників.
 
Я проклинаю та викликаю на Божий Суд президента Росії Володимира Путіна, Рамзана Кадирова, їх посібників, державу Росія та всіх, хто підтримує кровожадну політику Кремля.
Я проклинаю и вызываю на Божий Суд президента России Владимира Путина, Рамзана Кадырова, их пособников, государство Россия и всех, кто поддерживает кровожадную политику Кремля.
 
Я проклинаю та викликаю на Божий Суд всіх підписантів Будапештського меморандуму та їх правонаступників.
Я проклинаю и вызываю на Божий Суд всех подписантов Будапештского меморандума и их правопреемников. I cursed and arouse God's Court of Budapest Memorandum signatories and their successors.
 
Я проклинаю та викликаю на Божий Суд президента США Барака Хусейна Обаму за нерішучість у відстоюванні демократії.
I cursed and arouse God's Court Barack Hussein Obama for hesitation in upholding democracy.
 
Я проклинаю та викликаю на Божий Суд прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана та партію "Йоббік" за сприяння російській агресії.
Én átkozva, és felkelti Isten bíróság a magyar miniszterelnök, Orbán Viktor és a párt "Jobbik" segítségével az orosz agresszióval.
 
Я проклинаю та викликаю на Божий Суд канцлера Німеччини Ангелу Меркель, колишнього канцлера Герхарда Шрьодера та весь німецький бомонд за продаж України Путіну.
Ich fluchte und wecken Gericht Bundeskanzlerin Angela Merkel, der ehemalige Bundeskanzler Gerhard Schröder und dem ganzen deutschen Elite zu verkaufen Ukraine Putin Gottes.
 
Я проклинаю та викликаю на Божий Суд президента Франції Франсуа Олланда за зраду народу України.
Je maudissais et éveille le Président de la Cour de François Hollande de Dieu pour trahir le peuple de l'Ukraine ..

Всіх вищеназваних осіб я звинувачую в посібництві, а то й в прямому вбивстві, українських патріотів, починаючи з Сергія Нігояна, а також інших героїв, які загинули раніше, але яких я, можливо, не знаю, включаючи відомих мені на даний момент двох загиблих мешканців Юр'ївщини - Олександра Живодьора 1977 р.н. та Євгена Пономаренка 1986 р.н. (того самого, про якого я писав), але не обмежуючись ними; сприянню руйнуванню українських міст і сіл; руйнуванні життя та завданні психологічних травм мільйонів громадян України.
Вищеназвані особи, а також інші, яких я не вказав, але які прямо чи опосередковано доклали рук до кровопролиття в Україні, мають понести покарання від Бога за кров і страждання невинних людей. Я проклинаю, тобто проголошую слова поразки в житт цих особ!
 
15 А коли прогрішиться твій брат проти тебе, іди й йому викажи поміж тобою та ним самим; як тебе він послухає, ти придбав свого брата.
16 А коли не послухає він, то візьми з собою ще одного чи двох, щоб справа всіляка ствердилась устами двох чи трьох свідків.
17 А коли не послухає їх, скажи Церкві; коли ж не послухає й Церкви, хай буде тобі, як поганин і митник!
18 Поправді кажу вам: Що тільки зв'яжете на землі, зв'язане буде на небі, і що тільки розв'яжете на землі, розв'язане буде на небі.
19 Ще поправді кажу вам, що коли б двоє з вас на землі погодились про всяку річ, то коли вони будуть просити за неї, станеться їм від Мого Отця, що на небі!
(Матв.18:15-19)

 
На основанні Матвія 18:19 я зв'язую ворожий задум проти України! Амінь!

Ерік Гетьман (24.02.2015) durdom.in.ua