"Фотопародія тижня" №151


"Фотопародія тижня" №151 Майже три роки тому стартував конкурс "Фотопародія тижня"!
 
http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/10010.phtml
 
Мінялись на ходу правила, були невеличкі скандали,але попри все цей конкурс живе своїм веселим життям smile3
 
Сьогодні дуже важливий для країни день. День виборів. Мабуть з 1991 року не було так важливо для нас взяти участь в голосуванні. Запрошую всіх на виборчі дільниці і до участі в конкурсі smile3
 
Для сьогоднішнього конкурсу пропоную дві фотографії на вибір.
 

 

 
Бажаю всім учасникам удачі та натхненняdrinks
 
Правила:
 
1. Для конкурсу пародій раз на тиждень (у неділю вранці) ведучий пропонує фотографію. Фотографія може бути як "політичною",  так і стосуватися інших подій. Головне - потенційна кумедність фотошопів. Фото має бути достатніх розмірів та якості і не містити логотип сайту-джерела.
 
2. Мета учасників конкурсу - відфотошопити запропоновану фотографію якомога смішніше.
 
3. Один автор може запропонувати не більше трьох варіантів фотошопів для участі у конкурсі. Фотошопи викладаються в коментарях до статті з оголошенням конкурсу. У одному коментарі - один фотошоп.
 
4. Конкурс закінчується у понеділок о 14:00. Підсумки підбиваються ведучим у розділі "ІМХО" не раніше 18-00 понеділка та не пізніше 14-00 вівторка.
 
5. Переможець конкурсу визначається за кількістю натискань кнопки "згоден" у коментарі з конкурсним фотошопом. Перемагає фотка, яка набирає більшу кількість голосів "згоден" (не відсоток!). За рівної кількості голосів перемагає фотка, розміщена пізніше.
 
6. За форс-мажорних обставин підсумки пібиває адміністрація ДД.
 
7. Автор фотошопу-переможця автоматично призначається ведучим наступного конкурсу. Тобто, він повинен наступної неділі вранці оголосити конкурс (вивісити ці правила та фотографію для конкурсу у розділі "ІМХО").
 
8. Ведучий не має права брати участь у конкурсі (у тому числі виставляти фото поза конкурсом). Ніки-клони ведучому, учасникам конкурсу і голосувальникам використовувати забороняється.
 
9. Не забувайте вставляти: durdom

An-70 (25.05.2014) durdom.in.ua