Конкурс "Фотопародія тижня" №149


Конкурс "Фотопародія тижня" №149            Колорадская лавина…
   Это словосочетание вряд ли кого-либо оставляет равнодушным! Что-то неудержимое по духу, далёкое по звучанию и близкое по присутствию…
     А вот конкретика восприятия этого созвучия для каждого из нас своя и неповторима.
     Некоторым из нас тут же представляется нечто:
- многожрущее;
- неисчислимое;
- неистребимое;
- огородное.

     Типа такого:

     Или же:
- многопьющее;
- неисчислимое;
- неистребимое;
- неблагородное.

     Типа вот этакого:

     Конгломерат вышеперечисленного приводит к иллюстративному выражению нижеприведенного:

     Впрочем, в заокеанском полушарии Земли у большинства тамошних людей в их мозговых полушариях рисуются совсем другие картинки при упоминании о лавине из Колорадо.
     Вот некоторые из этих воображений и восприятий:     Друзья, вы наверное догадались, что речь идёт о хоккейной команде из Денвера –
«Colorado Avalanche» !!!
     Один из эпизодов игры с участием этого славного коллектива предлагается фотошопить сегодня-завтра в ходе очередного этапа конкурса «Фотопародія тижня», правила которого не изменились:
     1. Для конкурсу пародій раз на тиждень (у неділю вранці) ведучий пропонує фотографію. Фотографія може бути як "політичною",  так і стосуватися інших подій. Головне - потенційна кумедність фотошопів. Фото має бути достатніх розмірів та якості і не містити логотип сайту-джерела.  
     2. Мета учасників конкурсу - відфотошопити запропоновану фотографію якомога смішніше.  
     3. Один автор може запропонувати не більше трьох варіантів фотошопів для участі у конкурсі. Фотошопи викладаються в коментарях до статті з оголошенням конкурсу. У одному коментарі - один фотошоп.  
     4. Конкурс закінчується у понеділок о 14:00. Підсумки підбиваються ведучим у розділі "ІМХО" не раніше 18-00 понеділка та не пізніше 14-00 вівторка.
     5. Переможець конкурсу визначається за кількістю натискань кнопки "згоден" у коментарі з конкурсним фотошопом. Перемагає фотка, яка набирає більшу кількість голосів "згоден" (не відсоток!). За рівної кількості голосів перемагає фотка, розміщена пізніше.  
     6. За форс-мажорних обставин підсумки підбиває адміністрація ДД.  
     7. Автор фотошопу-переможця автоматично призначається ведучим наступного конкурсу. Тобто, він повинен наступної неділі вранці оголосити конкурс (вивісити ці правила та фотографію для конкурсу у розділі "ІМХО").
     8. Ведучий не має права брати участь у конкурсі (у тому числі виставляти фото поза конкурсом). Ніки-клони ведучому, учасникам конкурсу і голосувальникам використовувати забороняється.
     9. Не забувайте додавати

  

 
         Фото для пародий сегодня выглядит вот так:
 

 
                                                             Потрудимся, уважаемые коллеги!
 
                                                                                User
                                                                                   smile3

Клапейрон (11.05.2014) durdom.in.ua