ВАЖЛИВО! Відповідь Путіну!!!


ВАЖЛИВО! Відповідь Путіну!!! На сьогоднішній прес-конференції Путін озвучив стільки брехні, що по відношенню до нього Міша Чечетов - сопляк з підворотні. В Крим він війська не вводив, Янукович - легітимний Президент, падіння курсу російських акцій не повязане з ситуацією в Криму, на Майдані працювали вишколені в Польщі та Литві бойовики, та інша подібна ахінея лилася з таким напором, що розумній людині стало дивно, як його земля носить. Крім того пролунало декілька досить образливих фраз та аналогій як для мене особисто (як до жителя західної України), так і для всіх адекватних українців.
 
ПРОПОНУЮ
влаштувати флешмоб у цю неділю!
Зрештою, ми, українці вже показали усьому світові дива самоорганізації, тому можливо це спрацює!
Що потрібно зробити? Надрукувати собі портрет Путіна з підписами на кшталт: "Брехун", "Диктатор", і т.д. (Бажано + на англ. мові) Збираємось купками на центральних площах міст, або хоча би у себе в кімнаті і фотографуємося, для подальшого поширення в соцмережах та ЗМІ.
Головне - МАКСИМАЛЬНО висвітлити це у ЗМІ, та заливати фото в інтернеті! Хай увесь СВІТ ДІЗНАЄТЬСЯ, хто такий Путін і що ми про нього думаємо!
Крім того, такою акцією ми покажемо, що нам ворог не Росія, чи росіяни, а саме зажравшийся диктатор!
 
Сподіваюсь на вашу підтримку!


Michael623 (04.03.2014) durdom.in.ua