РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ "ФОТОПАРОДІЯ ТИЖНЯ 105"


РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ "ФОТОПАРОДІЯ ТИЖНЯ 105" Від Закарпаття до Донбасу всі фотошоплять Фантомаса!
 
Саме цим гаслом керувалися протягом двох останніх днів кращі фотошопери вітчизняного інтернету, який поки що не підклався під законопроект чи то якогось там олійника, чи то дуролійника, чи то дурномрійника...
 
Жабили фантомів українського політикуму на чолі з їхнім головним Фантом(ас)ом. Жабили смачно й від усієї фотошоперської душі! Аж до задушки від сміху та іронії!
 

 
Конкурсантам цього разу пропонувалися у якості конкурсного завдання чотири фотоепізоди з відомої кінокомедії «Фантомас» (для опрацювання конкурсанти мали змогу вибирати серед них ті, що були їм більше до вподоби):

 

 

 

 
Надані до конкурсу роботи мали змістовне сатиричне наповнення та майстерне виконання. Це підтверджують конкурсні результати, адже всі фотопародії цього разу набрали не менше двадцяти залікових балів!
Опівночі з понеділка на вівторок кількість балів відповідно складала:
 
darmoed – 21

 
An-70 – 22

 
voronz – 22

 
tol – 24

 
протипсiх – 26

 
Alihan – 31 (!)

 
piligrimSK – 44 (!!)

 
voronz – 46 (!!!)

 
Таким чином, переможцем 105-го Конкурсу «ФОТОПАРОДІЯ ТИЖНЯ» оголошується славетний voronz!!!!!
Наші вітання йому, шана і повага!!!
 
Учасникам конкурсу, їх вболівальникам та всім небайдужим користувачам ДД, фейсбуку та інших інтернет-ресурсів, які переглядали та відвідували цей конкурс фотопародистів (http://durdom.in.ua/ru/main/article/article_id/18017.phtml) - щира подяка від ведучого, який вперше опинився у цій приємній, але відповідальній ролі.
 
До нових зустрічей!
    

Клапейрон (11.06.2013) durdom.in.ua