для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Гуманітарне

Гуманітарне
Наприкінці 2004 року Верховний Суд визнав президентські вибори сфальсифікованими і призначив перевибори (третій тур). Природно, що після перемоги Ющенка в третьому турі президентських виборів суспільство очікувало покарання самих фальсифікаторів, але так і не дочекалось. Та незначна в порівнянні з масштабами фальсифікацій кількість притягнутих до відповідальності і символічність самого покарання вразила всіх тверезо мислячих людей. Провал важливої юридичної акції щодо покарання означав провал запобіганню фальсифікацій будь-яких майбутніх виборів, а викликаний він був позицією провідних помаранчевих діячів, які стверджували, що не можна карати «простих бідних вчителів» - а саме з них здебільшого складались виборчі комісії. Така вишукана «гуманність» дурнуватих помаранчевих лідерів була обумовлена їхнім минулим - минулим комсомольських діячів. Зашореному комсомольському мозку було важко збагнути, що переважна більшість «простих бідних вчителів» складалась з кацапів з менталітетом окупантів-колонізаторів, які ненавиділи державу Україну, і манкуртів – малоросів Холуєнків, які боялись всього, як загіпнотизовані кролята. В м. Донецьку в 2010 році ця тупувата і «високоморальна» педагогічна біомаса успішно допомогла таки сфальшувати президентські вибори і забезпечила перемогу «свого» Президента. Не одразу збагнули просвітителі донецького охлоса, що колишній тюремний «хам» (по фєнє «хам це той, хто на зоні краде у «своїх» - тобто кримінальників) Президент не їхній, «православний», і працюватиме він на замовлення урядової кремлівської структури, що зветься «Московський патріархат». І що поставлений ним «гуманітарний» міністр має завдання знищити українську освіту як вищу, так і початкову. До тупуватого мозку «простих бідних вчителів» це поступово доходить лише зараз, коли одну за одною закриваються донецькі школи, в тому числі і в центрі міста. Ні, коли закривали українські школи на околицях Донецька і передавали їхні приміщення під клуби для азартних ігор, російськомовні гуманітарії були разом з московських православієм і з мовчазним розумінням відносились до «справедливих» дій проти «зарвавшихся хахлов», і тільки тепер, коли і російськомовну школу в центрі міста закривають, щоби передати її будівлі московському патріархату, педагоги, відчуваючи, що будуть викинуті на вулицю і почали бити в набат. Але набат в Донецьку (мас-медіа) підконтрольні громадській русскоязичной думці, а та - московському патріархату.
Отже, безсумнівно перемога буде за московським патріархатом. Стратегічна? Навряд – подивіться готель «Столічний» побудований фірмою, яка підконтрольна знаменитому донецькому мусульманину біля центрального «православного» капища набагато вища за нього…


© В. Пселдонімов [18.04.2011] | Рейтинг: 40.3/29 | Переглядів: 3255

2 3 4 5 40.3/29
Коментарі

18.04.2011 22:02:04
у пациэнта обострение-позовите ещё одного санитара-один боюсь не совладаю.
Не згоден Згоден  Підтримка: 8%(1/13)

18.04.2011 23:07:14
Господи... Ну хоч би пару абзаців... Невже це так важко?
А по суті - вірно.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(9/9)

19.04.2011 00:53:13
Згоден з Пілігрімом. Все це багато разів перетерто. Позиція автора мені близька, але на ИМХО, на мій погляд,  стаття не тягне. Тому - не п'ять.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(5/5)загрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login