для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Слава Україні


Слава Україні
Все уже было. Все!
 
Полное и демонстративное чхание на Конституцию, политические преследования, сдача Севастополя, кодексы обдирания народа, судебный беспредел, прилюдные выносы миллионов из бюджета и тэ.пэ. и тэ.дэ.
 
И что публика? Ни-че-го ..
 
А почему?
 
А потому что  .. Ну, да, уже договорились, что частично пришибленные, частично неорганизованные, разочарованные там .. политологически обтехноложенные вплоть до протывсихства .. Все это объясняет ..
 
Но не до конца .. Имеется ввиду положительный конец .. Не в том смысле, что публика на все положила (типа с прибором), а в том, что не все объясняется чистым негативом. Должно быть в объяснении и нечто такое, на чем детишек можно учить родину любить ..
 
И вот бля! Таки пришло оно мне в голову!
 
Подумал я так: а давай предположим, шо ця нація є справді унікальною .. І став чухати потилицю .. Ну, нехай .. То й що з цього випливає?
 
А от що. Нація збагнула, що у її стані не можна робити зайвих порухів! Не слід збуджуватись на подразники, не тре смикатись на протести .. І не лише з тієї обставини, що можна впасти і покалічитись, а головно з того, що ні до чого переможного порухи і смикання хворої істоти не доштовхають ..
 
Ну, це ж не кожна нація до того дотункає! Лише унікальна ..
 
Тре готуватись .. Тре ретельно готуватись .. Не тре нехтувати можливостями вступити до влади, якщо візьмуть .. Чим більше там наших, тим шизуватішою буде влада .. Зрештою, вони теж числяться українцями, тіко шо донецькими ..
 
Нє, звичайно, при першій ліпшій революційній ситуації нація має здрігнутися і ризикнути .. Може щось з того вийде, може назбираємо хлопів та й під Крути з благословенням відправимо, якщо ДАІ пропустить .. Хоча я не радив би здригатися на першу ліпшу ситуацію .. На другу ліпшу ще так-сяк .. Ну, то таке ..
 
Ми ж розуміємо, що будь-яка неунікальна (шоб не сказати - банальна) нація вже тягала б поранених з площі в режимі онлайн .. Не знаю, як вам, а мені ця банальна агресивність не до душі .. Я закоханий в нашу лагідність ..
А вороженьки наші і так згинуть, щоправда, не як воші від диклофосу, а лагідно так .. Ну, скажімо, як роса на сонці ..
 
Надихає мене те, що останнього року зустрічаю частіше україномовних дівчат .. Таких симпатичних молоденьких і до того ж україномовних .. Раніше були суцільні "ну-тіпа-карочє-я-блять-в-шокє" .. А тепер просто світлішає в просторі, коли незнайоме дівча в траміку чи тролеку промовляє "дозвольте" чи "будь-ласка", чи "зупинка", чи що-небудь таке ж лагідне ..
 
Уявляю, як ці дівчата підуть у секретаріати і канцелярії, до регіональних мужчин, и как те небалованные мягким обхождением своих восточно-европейских подруг начнут ассимилироваться в нашу традиційну шляхетність .. Почнуть промовляти "будь ласка, люба" ..
 
Хоча ніхто ж не відмовляється і від тієї клятої революції, особливо, наші хлопці .. Ба-ба більше - вони її чекають наче наречену, що "казала у суботу" .. Вони її уявляють як зненацьку височенну хвилю, що прошелестить по наших теренах, підхопить антиукраїнських окупантів і затягне їх прямо в терикони і відвали .. Така собі Цунамі ..
 
І киньте іронію і кепкування .. У історії просто не залишилося інших варіантів. Історія мала б вже зрозуміти, що вона має справу з унікальною нацією, яка не буде сіпатись по марноті, виборювати собі частинки життя .. Ми за всі наші віковічні страждання отримаємо все і зразу ..
 
І ми всі вскочимо на свої дошки, злетимо на верхівку тієї хвилі і з мокрими від сльоз очима промовимо тихо: "Слава Україні .."
 

 

© Карт [18.03.2011] | Переглядів: 2401

2 3 4 5
 Рейтинг: 39.4/40

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Facebook-login