для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Доброго ранку, Україно!

Доброго ранку, Україно!
Перші враження від Майдану-2010... Зранку в очах людей читалася дивна суміш почуттів. З одного боку - ностальгія по першому Майдану, який ще не забули. Люди ніби запитували себе - невже таки знову? Невже ми повернемо собі те відчуття свободи, запах якої вже вдихали? І в той же час в очах читався острах. Люди розуміють, що Майдан сьогодні - то не той Майдан, який був шість років тому, де всі посміхалися одне одному, були ввічливі, толерантні, де людина почувала себе безпечніше ніж де інде. А яким буде цей Майдан - дізнаємося пізніше.
 
Але по настрою людей видно, що їм хочеться повернути той порядок речей,який був тут в 2004 - нормальні стосунки нормальних людей, які відстоюють свої права, які відчувають гідність і гордість, які з посмішкою на обличчі творять власну долю.
На щастя, ближче до вечора острах в очах людей змінився радісними відблисками від відчуття власної правоти і порозуміння з колегами. Народ все більше впізнає в Майдані сьогоднішньому те, на що сподівався. У багатьох ці почуття виражаються одним словом - Нарешті!
 
І нехай сьогодні на Майдані помітні певні прорахунки. Як то невизначеність з гаслами, невизначеність з лідерами, слабка координація дій, слабке розуміння подальшої програми, трохи заслабка робота ведучих з аудиторією. То нічого. Все це поступово викристалізовується в ході акцій протесту. В 2004 теж не все було чітко і гладко з першого дня. Тоді організатори Майдану теж у перші дні не могли навіть передбачити, у що переросте їхня акція.
 
Сьогодні на Майдані часто повторювали слово Революція. На мою думку - ні, це не революція! Це п'ята стаття Конституції України в дії.
Для тих хто підзабув - нагадаю.
 
Стаття 5.
 
Україна є республікою.
 
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
 
Ніхто не може узурпувати державну владу.
 
Склалася така ситуація в державі, що через органи державної влади не дуже добре виходить. Що ж - цілком у відповідності до Конституції будемо здійснювати безпосередньо. І це не революція. Це той крок, на який український народ вимушений піти, але має на це повне право.
 
Зі сцени сьогодні Юлія Тимошенко говорила про страх. Що підприємці, не дивлячись на страх, повинні відстоювати на Майдані свої права. Повинен зізнатися - у мене є страх. Але це не страх бути на Майдані. Це страх жити в державі, в якій більшість моїх конституційних прав попрані купкою можновладців. І саме цей страх мене вивів на Майдан. І я думаю багато хто відчуває те ж саме.
 
Як діє сьогодні влада? Вона вдає що нічого не відбувається. ЗМІ, які практично всі належать провладним олігархам, розказують що в Києві зібралося всього кілька тисяч чоловік, які лише пройшлися по Інститутській маршем протесту. Влада намагається розділити народ, вбити клин між підприємцями і бюджетниками. Нібито підприємці відмовляються платити податки, з яких виплачується зарплата лікарям, вчителям і т.д. Але це - брехня! Підприємці - це ті люди, які платять податки активніше, ніж будь хто в Україні. Чому влада не звертає увагу на те, що не сплачують податки олігархи та представники великого бізнесу? Простий приклад - наш дорогий Тігіпко, продавши свій банк ТАС, з тих отриманих мільйонів доларів не заплатив жодної копійки податку. Всі гроші були проведені через оффшорні рахунки. Але то таке... Тігіпків у нас багато, прикладів можна наводити безліч. Всі ми знаємо, як розкрадаються гроші держбюджету і ким. Але ЗМІ нам розказують яких великих досягнень набула Україна за 9 місяців правління Януковича, як нам покращили життя вже сьогодні.
До речі про ЗМІ. Один мій товариш з Росії повідомив цікаву річ. По одному з російських каналів таки показали репортаж про події в Києві. Але яке пояснення вони дали цим подіям? - Янукович звільнив мера Києва, Леоніда Чорновецького, а народ вийшов протестувати проти цього!
Вам смішно? Мені ні, тому що я трішечки поїздив по Росії за останні роки, і бачив всю картину на власні очі. Не дай Боже щоб у нас були такі порядки як зараз в Росії.
Але наші ЗМІ не далеко пішли від російських. Кілька днів тому я був в Івано-Франківську. Люди дуже дивувалися, коли я розказував про події під Верховною Радою. Вони нічого не чули, по телевізору їм нічого не показували.
Але то нічого, зараз на дворі не ХІХ сторіччя, новини швидко розповсюджуються. А народ доведений до відчаю - що гуцул з франківщини, що шахтар з донеччини. Достатньо лише іскри. І, здається, вона вже була кинута самим Януковичем і його прихвоснями.
 
Шість років тому я зрозумів що Майдан переможе на другий день тих подій, коли відбувся похід до Адміністрації Президента. Тоді по кількості народу і по їх рішучості біло зрозуміло що їх не спинить ніщо.
Те що Майдан-2010 переможе я зрозумів у перший же день. Коли увечері, під пісню Руслани "Дикі танці", прямо перед сценою, обійнявшись, танцювали в колі люди зі Львова й Донецька.
І не треба більше шукати якусь національну ідею. Ось вона, на Майдані! Це ідея економічного розвитку й процвітання всіх українців! І саме за цю ідею приїхали боротися тисячі людей з усіх регіонів України. І завтра нас буде ще більше!
 
Разом нас багато, нас - не подолати!
 

І на додачу трохи фото з Майдану.
 
Коли народ виходить на майдани - влада має прислухатися.
 

 
Ось так виглядають "кілька тисяч чоловік"
 

 
Як повідомили в міліції - вони чітко документують правопорушення.
 

 
Що це за влада, яка розмовляє з народом ось такими засобами?
 


© Kozak [23.11.2010] | Рейтинг: 48.8/39 | Переглядів: 3721

2 3 4 5 48.8/39
Коментарі

1 2   »
23.11.2010 01:27:25
Шкода, що в Київській меріз зараз не Омельченко. Не любила я його і було за що. Але у 2004, навіть зі шкурних інтересів, він підтримав Майдан, відкрив людям двері мерії для обігріву, харчування і медичної допомоги. А тепер? Автору5
Востаннє редаговано pinocolada 23.11.2010 01:27:59
Не згоден Згоден  Підтримка: 94%(15/16)

23.11.2010 01:39:53
Ви знаєте, у мене теж сьогодні були думки про Омельченка. Це якраз підказка організаторам сьогоднішнього Майдану. Якщо хтось з політиків, депутатів, хоче допомогти людям на Майдані - нехай своєю владою організують можливість погрітися, сходити в туалет, отримати медичну допомогу. Поруч достатньо підходящих приміщень. Той же будинок профспілок, консерваторія... На приміщення київради розраховувати не доводиться, там зараз хазяйнують холуї Хама.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(17/17)

23.11.2010 01:43:26
5  Как можно подписаться за проведение референдума?
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(14/14)

23.11.2010 01:48:23
Автору - ночная 5
А вот насчёт Омели - не соглашусь с прочитанным в комментариях.
Он своё давно уже пересидел.
Лужкова пригласите - ему сейчас не хрен чем заняться...
biggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 83%(5/6)

23.11.2010 01:48:34
Авторе! Приєднуюсь.
+5
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(11/11)

23.11.2010 01:51:07

Клапейрон 23.11.2010 01:48:23
Лужкова пригласите - ему сейчас не хрен чем заняться...
Мова йде не про Лужкова чи Омельченка. Йдеться про те що зараз Майдану потрібна підтримка у вигляді приміщень де зігрітись і зробити інші елементарні побутові речі.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(14/14)

23.11.2010 01:56:32

Крымчанка 23.11.2010 01:43:26
Как можно подписаться за проведение референдума?

Прежде всего - организовывайте акции протеста в своих городах, возле зданий горсоветов. Уже скоро активисты с Киевского Майдана будут в каждом областном центре организовывать сбор подписей за проведение референдума.
Для того чтобы организовать отставку президента - достаточно собрать 3 млн. подписей. И они будут собраны!
 
А если есть возможность - приезжайте в Киев на Майдан. Сейчас важна поддержка всей Украины! Если приедете - потом будете всю жизнь гордиться тем что Вы - человек, а не быдло.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(16/16)

23.11.2010 02:16:00

Kozak 23.11.2010 01:51:07
Майдану потрібна підтримка у вигляді приміщень де зігрітись і зробити інші елементарні побутові речі.
В цьому сенсі складається дуже смішна ситуація, оскільки будівля на розі Майдану з годинником ("Біг бен") це приміщення профспілок України, в крайньому разі колись було!pardon
Бідолашні ніяк не можуть визначитись з ким вони?rofl
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(10/10)

23.11.2010 02:16:37
Детальныше
Kozak 23.11.2010 01:56:32
Для того чтобы организовать отставку президента - достаточно собрать 3 млн. подписей.

Детальніше - які законні основи для цього, чи не відмінить якийсь суд Хацапетівки...
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(7/7)

23.11.2010 02:22:35

Крымчанка 23.11.2010 01:43:26
  Как можно подписаться за проведение референдума?
На данному етапі є абсолютно законні підстави оголосити вибори до ВР призначивши їх на 27.03.2011 і для цього навіть референдум не потрібен. Просто ЦВК повинна виконати те що їй наказує Закон. Вважаю, що саме на це варто давити в першу чергу.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(10/10)

23.11.2010 02:37:19

romicus 23.11.2010 02:16:37
Детальніше - які законні основи для цього, чи не відмінить якийсь суд Хацапетівки...

Закон України “Про всеукраїнський та місцеві референдуми” від 3 липня 1991 року говорить наступне:
 
Всеукраїнський референдум може призначатися Президентом України з народної ініціативи для вирішення якогось конкретного питання, якщо цього вимагають не менше як три мільйони громадян України, які мають право голосу.
Предметом всеукраїнського референдуму може бути:
– затвердження Конституції України, її окремих положень та внесення до Конституції України змін і доповнень;
– прийняття, зміна або скасування законів України чи їх окремих положень;
– прийняття рішень, які визначають основний зміст Конституції України, законів України та інших правових актів.

 
Що стосується судів, то всі ми знаємо як вони приймають рішення. Тут вже проблеми навіть не в судах, а в самій системі влади.
 
"Систему надо менять!" (с)
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(7/7)

23.11.2010 07:53:30
Кровати в борделе переставлять не нужно...
Не згоден Згоден  Підтримка: 20%(1/5)

23.11.2010 08:03:49
Дякую за чудову статтю, пане Козаче!
5!
 
Kozak 23.11.2010 02:37:19
Що стосується судів, то всі ми знаємо як вони приймають рішення. Тут вже проблеми навіть не в судах, а в самій системі влади.

Валити окупаційний режим та створювати державу наново! Валити режим - це не обв"язково штурмувати приміщення. Приміщення - це майно, яке не має державницького статусу, тільки символічне. Державницький статус має тільки нарід. І він (возьму на себе сміливість висловити народні думки) хоче еврореформ, европейської України, а бандюковичів дуже хоче бачити тільки за гратами.
 
ТОМУ - вибори. АЛЕ з цим ківалівскім ЦВК, з цими судами, з цим МВС, з цими ЗМІ, які керуються ординськими бандюковичами в кремлі ВИБОРИ БУДУТЬ ФАЛЬСИФІКОВАНІ. 100%!
 
Починати треба з перебудови держави та арешту злочинців проти української державності - всіх причетних до цього окупаційного режиму.
 
ПЕРЕБУДОВА ДЕРЖАВИ - це Тимчасовий уряд, Конституційна Асамблея, нова Конституція, нові виборчі органи, які контролюються суспільством, нарешті - УКРАЇНСЬКІ ЗМІ: повна свобода ЗМІ, суспільне ТБ, суспільний контроль над неприпущенням монополізації ЗМІ.
Востаннє редаговано Кіт 23.11.2010 08:09:05
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(7/7)

23.11.2010 08:24:30
Це веб-камера, встановлена на Майдані:
 
http://webcam.guru.ua/city/Kiev/2/
 
можна онлайн слідкувати за подіями...
 
Вчора був в епіцентрі подій 14 годин - нажаль нема ні часу ні сил ділитися враженнями -
зараз знову їду на Майдан -
пізніше спробую описати...
Востаннє редаговано Бесцензурный 23.11.2010 08:24:58
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(6/6)

23.11.2010 09:05:04
Дякую за оповідання подій на МайданіExcellently БОРЕМОСЬ І ПОБОРЕМО!
 
Ми не бидло. Бидло - це вони!po_novoj
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(9/9)

23.11.2010 09:09:13
Обком:
"По состоянию на 7.30 утра в палаточном городке на Майдане Незалежности все спокойно.
 
 
 
Ночью на площади дежурили с десяток митингующих. Большинство жителей палаточного городка не спали до 5 часов.
 
Организаторы акции просят неравнодушных предпринимателей, организации и граждан подвезти провиант.
 
Как известно, акция протеста предпринимателей против принятия Налогового кодекса на Майдане Независимости объявлена бессрочной."

Может мне кто объяснить, что это за такой "средний класс", который уже на второй день страдает от голода? biggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 57%(4/7)

23.11.2010 09:13:55

Клапейрон 23.11.2010 01:48:23
А вот насчёт Омели - не соглашусь с прочитанным в комментариях.
Он своё давно уже пересидел.
Вот такие "пересиделы" и выбрали нам на голову Леню-Космоса. Пара моих знакомых голосовала по этим же "соображениям" против Омели и за Ленчега. Так что не только бабушки нам это "счастье" на шею посадили. К вашему сведению, Омеля - одна из ключевых фигур Майдана. И что не светился на трибуне и ручки "которые не крали" не демонстрировал - только плюс. Если бы эта размазня, эта медуза, которую мы по недоразумению считали президентом, больше слушала таких как ООО и ЮВТ, мы бы в такой жопе сейчас не сидели. Не было бы никакого Майдана, если бы городская власть не поддержала. И не только тем, что обогреться и в туалет в мэрию пускала, хотя тоже, занятный вопрос. А вот нынешняя пустит? Если тогда события разворачивались в благоприятной обстановке, с содействием городских властей, то будем поглядеть, как они будут разворачиваться теперь, при прямом и скрытом противодействии и саботаже городской и судебной власти. Есть два пути. И оба не радуют.
Не згоден Згоден  Підтримка: 90%(9/10)

23.11.2010 09:20:53

шушок 23.11.2010 09:09:13
Может мне кто объяснить, что это за такой "средний класс", который уже на второй день страдает от голода?
Угу. А по вашему как?  "Война войной, а обед по расписанию".  Классная демонстрация простеста  будет: с перерывами на завтрак обед и ужин в ближайшем ресторане, посиделками в курилке с сигарой после "файв о клок". Про такое писала женераль? Так вы себе цивилизованное общество представляете. А мне кажется, что как только кто с Майдана уйдет, так мигом синяки своих подсадят, типа "альтернативного майдана". И желающих будет достаточно. По форумам гляньте, сколько грязи УЖЕ льют на протестантов. Врага шавкам показали и скомандовали "фас". Так стараются... так стараются, аж слюна брызжет.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(10/10)

23.11.2010 09:28:13
Що це за влада, яка розмовляє з народом ось такими засобами?

Це   ОКУПАЦІЙНА   влада.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(7/7)

23.11.2010 09:33:00

Santa 23.11.2010 09:13:55
Если тогда события разворачивались в благоприятной обстановке, с содействием городских властей, то будем поглядеть, как они будут разворачиваться теперь, при прямом и скрытом противодействии и саботаже городской и судебной власти. Есть два пути. И оба не радуют.

Все вирішаємо, коли є підтримка народу. А підтримка буде тим більшою, чим радикальніші будуть вимоги Майдану.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(8/8)

1 2   »


загрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login