для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

День жаги свободи

День жаги свободи
Отакої друже.
 
Шосту річницю помаранчевої революції ми зустрічаємо весело. Складається враження що хтось вирішив вдало покепкувати з нас усіх, втіливши у реальність всі наші колишні найгірші жахи. Янукович – президент України. Партія Регіонів здобула більшість у 19-и з 25 облрад. Приватних підприємців – головну рушійну силу Майдану, нині поставили на межу знищення. Частина Нашої України і БЮТ перебігли у «тушки».
 
На Майдані ми казали «Ми разом! Багато! Нас не подолати!» А нині ми поділені на «ющар», «юльків», «тягнибокерів», «кроликів», «гриценоків» тощо. Тож і долати нас нині – як плюнути.
 
Під час революції у Харкові «5-й канал» ретранслював канал Геннадія Кернеса – нині він найбільш одіозний харківський «регіонал». В Інтернеті одним з рупорів Майдану був сайт «Обозрєватєль» Михайла Бродського – нині Бродський працює в уряді Азарова і власноруч душить підприємців. Ударною силою Помаранчевої революції була молодіжна «ПОРА» Владислава Каськіва – нині Каськів став керівником робочої групи з національних проектів Комітету економічних реформ при уряді Азарова.
 
Все так, друже. Ми були дуже наївні тоді на Майдані 2004-го. Ми сподівалися на глибинні системні реформи, а побачили тільки «бійку лисих за гребінку» – довічну буцанину за посади, вплив та гроші. Власне через це ми й маємо нині у президентах «проФФесора». Протистояти партії корупціонерів побудований за принципом ОЗГ може або не-корупційна ідеологічна партія, або така сама партія-ОЗГ. Коли ж у середині партії тривають постійні чвари – гріш ціна такій партії. Партія-ОЗГ таку «партію» роздушить не пружачись. Наші «опозиціонери» цього не збагнули. І програли.
 
А з ними – всі ми.
 
Прокляття якесь висить над нашим народом. Ми не ліниві люди. Ми здатні в разі потреби самоорганізуватися і вдало вибороти перемогу. Ми здатні довго і наполегливо працювати, відкидаючи особисте заради спільного. От тільки з керівництвом нам не щастить від роду-віку. Колись Наливайко Сулима та Павлюк згодилися здатися ворогам і зійти на шибеницю, аби зберегти життя своїх козаків. Нинішні «отамани» на таку самопожертву навряд чи здатні. Яка там шибениця? Яка самопожертва? Зайвий раз добути в рило від «регіоналів» вони й те бояться.
 
Явно поспішили ми назвати день початку протестів на Майдані Днем Свободи. Шкода, але нам доведеться пройти ще чимало отаких «Днів Свободи» перш ніж ми здобудемо державу. Саме так – здобудемо державу. Бо державне утворення в якому не працюють закони, в якому панує корупція, в якому «своя хата скраю» і «кожен сама за себе» державою не є. Це не спільне об’єднання для захисту громадян і надання їм соціальних послуг, це – зона вільного полювання для купки обраних. І маємо ми тільки один шлях це виправити, переконати їх що тут полювати – небезпечно.
 
Символічно що цей процес починається саме в цей день – у річницю Помаранчевого Майдану. Завтра підприємці і всі хто бажає підтримати їх підуть протестувати на Банкову. Борня триває. А перемога буде.
 
Не зразу. Не швидко. Не легко. Але ми її здобудемо. Ми усунемо від влади мародерів-корупціонерів. Ми виплекаємо національну еліту, здатну любити державу у собі, а не себе у державі. Ми побудуємо Україну наших мрій. «Запануємо ми, браття у своїй сторонці».
 
А складності – та хай їм грець. По довгій боротьбі солодша перемога.
 
Пам’ятаєш яково було на Майдані? Ніч, холод, люди більшістю розійшлися по домівках. А ми з тобою у перервах між вартами під АП або в наметовому містечку, стоїмо біля будівлі профспілок і куримо-куримо-куримо. Два роки потім кинути не міг – так призвичаївся. І раз до разу та спливають в розмовах дурні теми. А що там за умови висувають представники іноземних держав? А що це наші лідери сьогодні за переговори вели? А чи не станеться так що вони завтра домовляться з владою, а нас – мов мотлох викинуть? Ти гарно тоді казав, що не за певних політиків тут стоїш а за те у що віриш. У те що наша країна має міцнішати і розвиватися, а для цього треба опиратися ненажерливості «пацанів». Як уміємо – так і опиратися. Боксер-професіонал перш ніж стати зіркою має сам пів-тищі раз добряче здобути в рило. Не виправдають наших сподівань ці політики – прийдуть інші.
 
Така вона наша доля, друже. Здобуваємо в рило раз за разом і навчаємося державотворенню на власній шкірі. Не легка вона та наука державотворення. Але іншої ще ніхто не винайшов.
 
Так що день 22 листопада – то не День Свободи. То лише День першого кроку до Свободи. Їх буде ще чимало. А перемога буде. Знаєш чому? На це відповів ще Майдан-2004.
 
Тому що «Свободу – не спинити!»
 
Дмитро Калинчук

© Дракон [21.11.2010] | Рейтинг: 46.3/92 | Переглядів: 8789

2 3 4 5 46.3/92
Коментарі

1 2 3 4 5   »
21.11.2010 16:44:25
"не за певних політиків тут стоїш, а за те, у що віриш. У те що наша країна має міцнішати і розвиватися, а для цього треба опиратися ненажерливості «пацанів»".
Саме так.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(29/29)

21.11.2010 16:55:59
Тому що «Свободу – не спинити!»
В последнее время мне все больше кажется, что 2004 год был репитицей, частью большого долгосрочного опасного сценария. Следующего Майдана либо не будет, либо после него польется большая кровь, очень большая.
Думаю, что расчет был на второе. Уж в очень пикантном месте Украина находится геополитически. Да и Европа Украину России сдала неспроста. Для них это бизнес, а для Украины — капут.
Востаннє редаговано Бандитам тюрьмы? 21.11.2010 16:59:39
Не згоден Згоден  Підтримка: 16%(6/37)

21.11.2010 16:58:25
І маємо ми тільки один шлях це виправити, переконати їх що тут полювати – небезпечно.
Ви даєте собі звіт, що переконати можна їх тільки, пустивши їм кров?
Ви готові до цього?
А також до того, що будуть пускати кров і вам також?
Чи може ви вважаєте, що цього - переконати їх що тут полювати – небезпечно - можна досягти якимось їншим шляхом?
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(24/24)

21.11.2010 17:02:39
Що було, то було.....
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(20/20)

21.11.2010 17:17:59
Из фильма "В бой идут одни старики": Человек рождается сам и умирает сам. Сейчас как раз такой случай. Нет никаких идеологических обработок. Каждый решает сам, в какой стране ему родиться заново или погибнуть.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(28/28)

21.11.2010 17:59:43
На Майдані ми казали «Ми разом! Багато! Нас не подолати!»
А ще частіше волали "Ю-щен-ко!". Може в тому проблема?!
 
    Не моє, але сподобалось(нехай вибачає авторка):
От погляньте неупередженим оком на таку "п'єску".
 
Діючі особи: Т - татко, Н - нікчема, Б - бовдур, В - відмінниця.
 
Сюжет: Т хоче володорювати в родині й далі, хоча треба йти геть. Він знаходить двох діточок - Н та Б - і влаштовує інсценізацію класичної опери "Вибори нового татуся, які закінчилися масовими заворушеннями". Причім, маючи справу з ідіотами, він докладно й з пристрастю інструктує олігофренів Н та Б, як їм треба грати свої ролі. Але розумницю В він не кличе до участі в постановці, хоча вона й без цього вміє додати до 2 ще 2. В цікавий момент по ходу п'єси збуджені глядачі захоплюють театральний кін і кажуть, що нікуди не підуть, поки новим татком не стане Н. Розумниця В знаходить спосіб втрутитися в події як одна з головних акторок. Розгублений Т потрапляє у власну пастку й мусить віддати віжки в руки Н, пославши Б під три чорти. Починаються довги й нудні перемовини між Т, Н та Б з метою якось розв'язати непорозуміння з максимальною сатисфакцією для сторін. Н бігає до роззлючених глядачів і умовляє їх ще трохи почекати, поки він остаточно не домовиться з Т і Б. Розумниця В коротко й доступно пояснює Н, що буде з театром і реквізитом, якщо Н не врахує її інтереси в наступних домовленостях. Боягузливий від народження Н обіцяє В гідну її посаду.
Востаннє редаговано шушок 21.11.2010 18:00:43
Не згоден Згоден  Підтримка: 53%(8/15)

21.11.2010 18:03:25
Вор должен сидеть в тюрьме! Это я сказал, Шарапов!
 
Так сказал в 2004-м Саакашвили.
 
Так и я вам повторю.  А кто еще со мной??
 
Жаль приехать в Киев не могу, но могу поддержать Киев на месте,Mauridia_271 в Запорожье!
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(32/32)

21.11.2010 18:56:40
А мне запомнились двое гуцулов с оранжевыми повязками у дверей НБУ.ukr ukrОни там делали революцию. Тигипка не пускали. А надо было тех гуцул пустить во внутрь управлять украинской финансовой системой. У Октябрьской революции кухарки управляли государством. Это со слов Ленина. Потом бы вместе посмеялись. Или поплакали над результатами.
 
Государство богато своим трудовым народом, а не бунтарями. Там, где бунты, ничего не создается и не созидается.
Хотя оттянуться можно по полной программе. Поорать чего нибудь и от этого почувствовать свою сопричастность к созиданию исторической мессии. Для популистского политика жизнь плоха, если нет взбунтовавшегося лоха (а еще лучше много лохов).Mauridia_271
Востаннє редаговано hilcom 21.11.2010 18:57:40
Не згоден Згоден  Підтримка: 10%(5/48)

21.11.2010 18:57:18
Вор должен сидеть в тюрьме! Это я сказал, Шарапов! ......И добавил: Я сказал! Будет сидеть
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(18/18)

21.11.2010 18:58:42
Пусть Бог пошлёт тем, кто придёт, выдержки, мудрости и терпения. А мы, те, кто не может по разным причинам быть там, поможем, чем можем. Нужно открыть телефон доверия (как было в 2004-м году), чтобы люди на автоответчик могли сообщать о происходящем в регионах. Главное, чтобы до людей дошло: сегодня они давят мелких предпринимателей, а завтра доберутся и до тебя. И ни в коем случае не допускать на сцену (если будет) "назначенную" оппозицию.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(28/28)

21.11.2010 19:25:58
Кстати, на сайтах ЮВТ абсолютная тишина, относительно завтрашней даты. Насколько я понимаю, ЮВТ своими руками хочет замять эту дату.
ЮВТ — давит ЛЮБУЮ возможность революции, и делает это он не по своему желанию, а по желанию тех кукловодов, которые кукловодят ею и Януковичем.
иванко 21.11.2010 18:58:42
Нужно открыть телефон доверия
Востаннє редаговано Бандитам тюрьмы? 21.11.2010 19:35:17
Не згоден Згоден  Підтримка: 7%(2/30)

21.11.2010 19:27:05
Чего это ради? Более того, я не думаю, что он нуждается в наших советах.
иванко 21.11.2010 18:58:42
Пусть Бог пошлёт тем, кто придёт, выдержки, мудрости и терпения.
Востаннє редаговано Бандитам тюрьмы? 21.11.2010 19:33:06
Не згоден Згоден  Підтримка: 5%(1/20)

21.11.2010 19:28:39
Созадаются... новые партии, с новыми именами..., но со старыми лицами.
hilcom 21.11.2010 18:56:40
Там, где бунты, ничего не создается и не созидается.
Востаннє редаговано Бандитам тюрьмы? 21.11.2010 19:28:58
Не згоден Згоден  Підтримка: 20%(5/25)

21.11.2010 19:36:00
+5, в надежде на то, что автор под словом "Свобода" подразумевает не мудака-Тягнибока и его говнокоманду.
Востаннє редаговано Бруно Адольфовіч 21.11.2010 19:40:14
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(24/32)

21.11.2010 19:38:59
Ruslаn 21.11.2010 19:28:39
Созадаются... новые партии, с новыми именами..., но со старыми лицами.
Так и есть. Коробова однажды отлично проанализировала Тигипка: кем был и что из себя строит теперь со своей партией.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(27/27)

21.11.2010 19:44:29
И уж явно не Тимошенко с Ющенко
Бруно Адольфовіч 21.11.2010 19:36:00
в надежде на то, что автор под словом "Свобода" подразумевает не мудака-Тягнибока и его говнокоманду.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/25)

21.11.2010 19:47:07
Пусть Коробова ХОТЬ РАЗ проанализирует ЮВТ. Ужас, как не люблю, когда хвалят ПРОДАЖНЫХ "журналистов".
Бруно Адольфовіч 21.11.2010 19:38:59
Коробова однажды отлично проанализировала Тигипка
Не згоден Згоден  Підтримка: 3%(1/34)

21.11.2010 19:53:41
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(15/15)

21.11.2010 20:27:11
+5.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(17/17)

21.11.2010 20:37:42
LoraD 21.11.2010 18:57:18
Вор должен сидеть в тюрьме! Это я сказал, Шарапов! ......И добавил: Я сказал! Будет сидеть

Ну что Вы! Это же Жеглов говорил.
 
При Советской власти.
И сидели.
 
А тут просто тупой развод.
Что украинсська державнисть, что отечественный выробник, что приватни пидприэмци, что майдан с прыщавым и косатой во главе.
Востаннє редаговано Валера 21.11.2010 20:40:33
Не згоден Згоден  Підтримка: 10%(3/30)

1 2 3 4 5   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login