для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Поведінкові особливості політхворих (продовження)

Поведінкові особливості політхворих (продовження)
Продовження. Початок ТУТ.
 
Ю.В. Тимошенко - Підходить до банкомата у супроводі натовпу прихильників та Турчинова. Виголошує пристрасну промову про те, що "еканамічне диво Китаю, стрибок Азійських тигрів і інтелектуальний прорив Японії не можливий без відміни військового призову і українського прориву" цілує всім руки, бере квіти іде геть через натовп прихильників. Гроші з карточки вже під шумок, тихо і непомітно знімає Турчинов.
 
В.М. Литвин - Країні потрібен Литвин! Литвину потрібне фінансування. Литвин ніколи не знімає зі своєї карточки більше ніж один процент.
 
Н.М. Вітренко - до банкомата не ходить! Всі ці мілкобуржуазні штучки не для неї! У неї є аероболоїд, який генерує гроші з повітря. Це, до речі, і відповідь про джерела фінансування єдиної лівої партії в Європі!
 
О.О. Мороз - користується банкоматом тільки у виняткових випадках. Він завжди вміє конвертувати найгірший політичний результат в конкретні фінансові активи. Це пояснюється тим, що Мороз таємно вивчав алхімію і знайшов філософський камінь, який дозволяє перетворювати гівно в гроші...
 
Н.Я. Азаров - підходить  до найближчого банкомата несподівано, з податковою перевіркою. Довго вибирає мову спілкування. "Еті банкамати проста какоє-та знущання, там нєт ні руского ні украінского язика! какая-та ніпанятная мішаніна! Уж я -та мови знаю - можетє мнє павірити!" Після перевірки банкомат в автоматичному режимі перечисляє Куда Надо Сколько Надо...
 
В. Цушко - Уважно слідкує за Валєрою Гелетеєм. під'їжджає до банкомата з бійцями "Беркута" в момент коли Гелетей вводить Пін-код. Звільняє банкомат від Гелетея. Рятує банкомат від грошей. Їде геть, залишивши наклейку "Об'єкт спас Цушко. Цушко герой".
 
далі буде...

Канаріс [25.09.2007] | Рейтинг: 28.0/9 | Переглядів: 2852

2 3 4 5 28.0/9
Коментарі

25.09.2007 11:57:29
"Рятує банкомат від грошей"
))))
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

25.09.2007 23:39:35
Well)))))
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

26.09.2007 21:57:57
ну ти і падлюка, в хорошому смислі слова Well)))
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login