для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Немає слів…

Немає слів…
     З приводу деяких свіжих новин, коли думаєш, що відсутність новин – вже добра новина, у мене дійсно бракує слів, принаймні цензурних. Новини стосуються не просто «слуг народу», а тих «служак», що мають відповідати за охорону порядку, зокрема на наших дорогах, якщо їх ще можна так називати.
 
     Вчора в стрічках новин промайнула інформація про те, як у Миколаєві близько опівдня на вулиці Чигрина автівка державтоінспекції збила 68-річну жінку, котра намагалася перейти вулицю по «зебрі», а натомість тільки дивом не перейшла на той світ: у той час як інші водії зупинилися перед «зеброю», даючи старенькій прохід, з боку вулиці Дзержинського (що дуже символічно в даному контексті) на великій швидкості пролетіла даїшна «Волга» (теж символічно, як на мене) і, не зробивши жодної спроби пригальмувати, врізалася в жінку, після чого проволокла її на капоті ще метрів двадцять. Жінка з множинними переламами перебуває в лікарні, а в адміністрації ДАЇ Миколаєва обіцяють розібратися з цим інцидентом і «обов’язково покарати керманича авта, ЯКЩО ВИЯВИТЬСЯ, ЩО ВІН БУВ ВИННИЙ у інциденті».
 
     Учора ж таки трапилася ще одна історія, пов’язана з літописом «славних подвигів» «людей у погонах». Не буду переказувати, просто дам цитату:
 
Жуткая авария взбудоражила весь Волновахский район. В минувший понедельник в селе Новоигнатьевка сотрудник ГАИ на огромной скорости насмерть сбил беременную Юлию Найденову. ДТП случилось в половине одиннадцатого утра – 22-летняя девушка шла из соседнего села вдоль обочины, чтобы навестить своих родителей. «Машина выскочила с бугра и на полном ходу ударила ее в спину, – рассказала «Сегодня» Ольга Демочко, очевидец. – Мы подбежали сначала к коляске, думали, что там ребенок, но, слава Богу, там оказались только продукты, а в нескольких метрах вся в крови лежала Юля».
 
Со слов очевидцев, скорость авто была не меньше 120 км/ч, а удар был настолько сильным, что девушку отбросило на десять метров, в то время как сама машина выскочила на соседнюю обочину. В водителе красного «Фольксвагена» сельчане сразу же узнали местного гаишника Дмитрия Джарты. Здесь его больше знают как любителя полихачить, и даже заверяют, что не раз замечали его нетрезвым за рулем. «Когда он вышел, был в «драбадан» пьяный, – говорит еще один очевидец Андрей. – Начал кричать, что она, мол, сама виновата. Потом позвонил кому-то и уехал. Говорят, его коллеги почти час уговаривали вернуться на место ДТП и дать показания. Он вернулся, но Юле уже все равно было».
 
Сразу после аварии сельчане вызвали скорую, но спасти девушку врачи не успели – она умерла на руках своего отца. «Я взял Юленьку, а у нее все лицо в крови, я ей: «дочечка, дочечка», а она уже все – глаза стеклянные, – с болью вспоминает Александр Найденов. – Подбегаю к этому «водиле», говорю, что же ты гад наделал, а он посмотрел в сторону где лежала дочь и послал меня на...» (Кінець цитати, узято звідси: http://www.segodnya.ua/news/14167838.html, дозволив собі дещо виправити пунктуацію й орфографію.)
 
     Це, як кажуть, за межами добра і зла і no comments. Але ж ВОНИ якраз і домагаються того, щоб у країні все відбувалося без коментарів, а вони коїли що їм заманеться. Зверну увагу читачів, що даїшник був у димину налиганий уже ОПІВ НА ОДИНАТЦЯТУ РАНКУ. Ньос службу, так сказать…
 
     Громадськість заспокоїли тим, що нелюда вже взято під варту, а проти нього «возбУждєно уголовноє дєло» і що за законом йому загрожує «аж» 8 років позбавлення волі. За навіть не по-звірячому тупе вбивство молодої вагітної дівчини. Звісно, подія настільки резонансна, що не кинути цю інформаційну кістку було неможливо. Але як ця справа розглядатиметься «по сущєству» і чим насправді закінчиться розслідування? Чи не пошле наше «правосуддя» родичів загиблої матері й ненародженого дитяти нах, як це одразу після скоєного ним вбивства зробив той даїшний покидьок? Питання, здається, риторичне…
 
     А відповідь можна отримати в «інформаційному сигналі» з приводу першого згаданого мною інциденту. Оскільки там водій був начебто не п’яний, а замість вагітної жіночки – старенька бабуся, яка ще й залишилася живою, реакція «органов» була, м’яко кажучи, більш стриманою. Не пам’ятаю дослівно, але суть пояснення, яке дав якийсь поц із адміністрації ДАЇ, полягала ось у чому:
 
ето тіпічная дорожная сітуація, водітєль єхал по правой сторонє, в ето врємя женщіна начала совєршать пєрєход уліци справа налєво по ходу двіженія, ну і водітєль не успел єйо замєтіть, послє чєго проізошло контактноє сопрікосновєніє.
 
     Оце й усе, рєбята. Контактноє сопрікосновєніє. Нічого особливого, адже коли матінка пестить свого малюка, це теж «контактноє сопрікосновєніє», так ніхто ж не каже, що це погано. Так шо ми єщо пасмотрім, кто там віноват…
 
     Я думаю, всі бачать, у чому полягає трагедія ширша, ніж ці дві окремі людські трагедії. Вона полягає в тому, що, коли бидло дісталося самих верхів влади, у низах цієї ж влади врешті-решт залишається таке саме бидло, і воно теж хоче, аби бодай на своєму гівняному рівні воно також поводилося «как люді». Тому йому, цьому бидлу, не указ якісь там правіла дорожного двіженія, «зєбри», бабуськи з бєрємєнними дєвками, а тим паче елементарна совість. Та звідки ж у них совість? Совість поки що визнається лише за людьми…
 
     І на цей тупізм немає жодної ради. Їм ніяк нічого не пояснити, не втокмачити в їхні бидлячі мізки. Залишається, либонь, тільки одне: згадати, як у таких ситуаціях поводилися люди в надзвичайних історичних ситуаціях (а Україна сьогодні, безперечно, знаходиться в надзвичайній історичній ситуації), коли їхні країни ще не були аж занадто цивілізованими. Нагадаю, що люди (громади), хоча й покладалися на суд божий, від якого ніхто не втече, доповнювали його своїм судом (самосудом) – наприклад, у вигляді судового двобою, як у Середньовіччі, або ж суду Лінча. Я маю на увазі «перший суд Лінча», запроваджений 1780-го року у штаті Пенсільванія в умовах війни американських штатів за незалежність. Він відбувався за спрощеною процедурою, а вирок виконувався фактично громадою. Звідти ж родом і американська militia, і шерифи, тобто ті структури, що самими громадами були вироблені як механізм самозахисту від порушників порядку.
 
     На жаль, у наших умовах просто скалькувати цей досвід недостатньо, оскільки більшість порушників належить до «органов охрани порядка, а также стабільності і рєформ», тож від держави сподіватися на підтримку громадських ініціатив у цьому напрямі не доводиться. Ми ще не настільки цивілізовані, щоб жити виключно за формальними законами. Залишається діяти безпосередньо, не очікуючи на лояльність і справедливість з боку судових установ – принаймні у таких абсолютно очевидних випадках, як ці два дорожні інциденти. Бо інакше в нашому домі залишаться самі щури: вони передавлять «всєх казлов, коториє мєшают нам жить», а потім почнуть гризти одне одному горлянки за право називатися щуриним царем. Але тоді вже нам з цього не буде ніякої розради…
 
P.S. По-перше, дякую всім, хто відгукнувся. Також прошу звернути особливу увагу на цей коментар на другій сторінці: Faber 31.08.2010 22:08:20. Faber фактично дописав це ІМХО й мої думки, за що йому окрема подяка.

© Гаммаді Ійєдов [31.08.2010] | Рейтинг: 47.7/108 | Переглядів: 5959

2 3 4 5 47.7/108
Коментарі

1 2 3 4 5   »
31.08.2010 20:13:19
Впервые не хочется возражать Звидукинду...
Востаннє редаговано sane 31.08.2010 20:13:41
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(33/33)

31.08.2010 20:18:25
Я теж дивився сьогодні ТВ про ці випадки.
У мене така ж реакція. Нелюді!
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(42/42)

31.08.2010 20:26:22
Перебрал все, на мой взгляд, варианты и считаю действенным только наличие оружия у граждан. Причём боевого. Иначе это не остановить.
Востаннє редаговано Ильич... 31.08.2010 20:29:49
Не згоден Згоден  Підтримка: 93%(53/57)

31.08.2010 20:36:24
оборотни ....Shock
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(26/26)

31.08.2010 20:36:25
Лет 30 назад в Ярославле мне как-то на одном из заводов показали здорового хлопца, стоявшего за станком и сказали:"Он  убил двух ублюдков за изнасилование жены".
Более подробно дело было так. Два здоровых лба, предварительно набравшись спиртного, изнасиловали в парке женщину, которая шла домой с вечерней смены.
Через несколько часов насильники были пойманы милицией и так же быстро были выпущены, потому что один из них оказался прокурорским сынком, а второй какого-то обкомовского бонзы. До суда, естественно, дело не дошло, а женщину менты еще и виноватой сделали. Нечего, дескать, по ночному парку ходить, сексуально озабоченных провоцировать.
Ее муж решил добиться справедливости, как ему она виделась, собственными руками. Проследил ублюдков и обоих убил. Способ убийства был таков. Стальная проволока диаметром 4 мм., или около того, накидывается сзади на шею и просто закручивается.
Убийца тут же сам пошел в милицию и сдался.
Рассказывали, как проходил суд. Зал был полон хмурых и злых парней, друзей мстителя, которые ничего не говорили, а только многозначительно смотрели на судью и гос. обвинителя.
"Дали" 4 года общего режима, отсидел 2.
 
Не понимаю тех отцов, мужей, родных которых убивают, а система оправдывает убийц. Неужели у этих людей совсем нет достоинства и мужества, чтобы взять в руки топор, или что то другое, и отплатить по библейски - жизнь за жизнь.
Не згоден Згоден  Підтримка: 98%(56/57)

31.08.2010 20:41:46

Ильич... 31.08.2010 20:26:22
считаю действенным только наличие оружия у граждан. Причём боевого. Иначе это не остановить.

ExcellentlyExcellentlyExcellently
 
Полицейская статистика в странах, где относительно просто можно приобрести оружие, показывает уровень преступности более низкий, чем в странах, где оружием владеет только государство с его органами и преступники.
Противники предоставления упрощенного права владения оружием добропорядочными гражданами и наши "правоохранители" очень не любят, когда эта статистика приводится.
 

 

Не згоден Згоден  Підтримка: 98%(46/47)

31.08.2010 20:42:09
Несколько  лет назад в Тернополе бывший мент сбил на переходе двух девченок-студенток. Прохожие мигом вытряхнули его из машины и от суда Линча его спас случайно проезжавший наряд. Так толпа не успокоилась и пошла к РОВД, куда лихача отвезли и требовали выдать. Выдать, конечно, не выдали, поскольку закон-ё-моё, но вышел он оттуда нескоро в штанах с желтыми пятнами сзади, протрезвевший и благодарящий Бога, что  хоть девченки живы остались. Иначе был бы не жилец..
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(36/36)

31.08.2010 20:47:43
ulic 31.08.2010 20:36:25

По-моему, в "Следствие вели..." был схожий сюжет: два представителя "медной молодежи" (до "золотой" еще губы не дотянулись) надругались над молоденькой слабоумной девушкой, изнасиловав ее в подвале рядом со своим и ее домом. У нее оказался брат, мирного склада, но мощного сложения. Когда он узнал от сестры, что и кто с ней сделали, нашел обоих и казнил, подвесив вниз головой и отрезав половые органы (от кровопотерь они и скончались). Он практически не скрывался и следствию не препятствовал, но получил прилично. Это, вроде бы, перебор, хотя парня понять можно.
 
Подобные случаи не так уж редки, но все же, видимо, количество их в нашей ситуации явно недостаточно. Повторяю, этим тупым ублюдкам мало пары-тройки показательных случаев; чтобы они врубились своим серотонином, им нужна ШИРОКАЯ СТАТИСТИКА самосудов, чтобы распоследний долболоб допер до того, что и его очередь может настать.
Не згоден Згоден  Підтримка: 98%(44/45)

yez

yez
31.08.2010 20:49:43
А куди дивилися перехожі - випадкові свідки? Невже не знайшлося одного здорового мужика, щоб зламати шию п'яному мєнту? Багато хто возить в салоні монтировку, разок заїхати поміж очі - і досить. Впевнений, НІХТО не став би допомагати мусорам складати фоторобота на "народного месника"... А що вішати їх на найближчому дереві - свята справа, не сумніваюсь.
Не згоден Згоден  Підтримка: 98%(39/40)

31.08.2010 20:53:36
   Про суд Линча. Вы, Звідукінд, свидетель, на ваших глазах все это. Вы берете тяжелый предмет с земли? Начинаете судить? Или думаете про свою семью?...
 
   Живем, пилять, как кукушки. Скорей дятлы. Лишь бы меня не коснулось...
 
   Не к вам, Звідукінд, претензия, так, по жизни...
Не згоден Згоден  Підтримка: 89%(16/18)

31.08.2010 20:56:24
кот василий 31.08.2010 20:53:36
Или думаете про свою семью?...

Если бы это касалось моей семьи, я бы о ней именно таким образом и "подумал". Что касается остальных случаев – я ведь писал про громады, а для этого они должны хоть в зародыше быть.
Востаннє редаговано Гаммаді Ійєдов 31.08.2010 21:00:01
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(23/23)

31.08.2010 20:59:47
Формула: "власть развращает, а абсолютная власть развращает абсолютно" работает. Особенно в отношении слабых умом - быдла. И чем быдлее индивид, тем больше он рвётся во власть. Сегодня для таких самое время. И если ИХ не остановить…
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(30/30)

31.08.2010 21:07:39
химик-органик 31.08.2010 20:42:09
Несколько  лет назад в Тернополе бывший мент сбил на переходе двух девченок-студенток. Прохожие мигом вытряхнули его из машины и от суда Линча его спас случайно проезжавший наряд. Так толпа не успокоилась и пошла к РОВД, куда лихача отвезли и требовали выдать. Выдать, конечно, не выдали, поскольку закон-ё-моё, но вышел он оттуда нескоро в штанах с желтыми пятнами сзади, протрезвевший и благодарящий Бога, что  хоть девченки живы остались. Иначе был бы не жилец..

Чудово: Ви мене випередили на кілька хвилин: я хотів згадати цей самий випадок!
 
Цей випадок двічи повчальний:
 
1) Ось що таке ЗАХІДНІ українці, ГАЛИЧАНИ! Це люди, в якіх є совість, гідність, солідарність і просто ІНСТИНКТИ людей зі здоровою психікою. Люди, які здатні та готові відстоювати власну гідність.
 
2) Цей випадок трапився невдовзі після Помаранчевої революції, яка надіхнула людей на загострене відчуття людської гідності, надала свіжого повітря у легені. Люди відчули СЕБЕ хазяями власного життя.
 
Так, за Помаранчеву революцію Орда взяла в нас реванш, користуючись мільонною 5 колоною на чолі із Ющенком та нашою недосвіченістю з самоорганізації. Тепер вчимось цьому за умов окупаційної диктатури.
Життя повно парадоксів!smile3 Як не дивно, ми саме після януковичівського путча почали по-справжньому вчитися самоорганізації, тобто, демократичному життю. Дійшло, що крім нас самих, ніхто нас не врятує.
Востаннє редаговано Кіт 31.08.2010 21:17:32
Не згоден Згоден  Підтримка: 98%(39/40)

31.08.2010 21:13:17
+500
Суки... других слов нет. Твари. "Чужие". Абсолютно чужие.
Пока подобных выродков не начнут убивать, НИЧЕГО не изменится. Всегда был в этом убежден.
Критическая масса нарастает.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(42/42)

31.08.2010 21:13:57
Excellently
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(19/19)

31.08.2010 21:23:34
Дійсно, панове, ТРЕБА ОЗБРОЮВАТИСЬ! Створювати СПРАВЖНЮ міліцію (=озброені загони мешканців). А тоді обговоримо, хто в Україні ХАЗЯЇН! Attention
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(26/26)

31.08.2010 21:25:31

Звідукінд 31.08.2010 20:47:43
По-моему, в "Следствие вели..." был схожий сюжет:

Об этом сюжете я ничего не знаю. А то, что рассказал, даже не быль, а случай из жизни.
Забыл еще сказать, что парни, которые сидели в зале суда в первом ряду, по очереди демонстративно сгибали и разгибали небольшие куски проволоки, чтобы и судья и представитель прокуратуры видели. Вроде как нервы успокаивали.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(31/31)

31.08.2010 21:26:26
Ну нет никаких слов!!! Только буквы!!!
 
CensorshipThe big rage
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(18/18)

31.08.2010 21:38:39
Суди ЛІнча неможливо запровадити чи ні.
 
Все залежить від САМОПОВАГИ НАРОДУ ДО СЕБЕ.
 
ЯКЩО НАРОД СЕБЕ НЕ ПОВАЖАЄ,І НЕ ПОВІСИВ П"ЯНОГО ДАЇШНИКА ВІДРАЗУ ,НА МІСЦІ -ТО ЗАПРОВАДЖУЙ-НЕ ЗАПРОВАДЖУЙ -БЕЗ ТОЛКУ. (
Не згоден Згоден  Підтримка: 86%(12/14)

31.08.2010 21:40:59

Кіт 31.08.2010 21:23:34
Дійсно, панове, ТРЕБА ОЗБРОЮВАТИСЬ! Створювати СПРАВЖНЮ міліцію (=озброені загони мешканців). А тоді обговоримо, хто в Україні ХАЗЯЇН! Attention

 

КІТ,я .. хто ще !? smile3
 
ПОКИ ЩО озброєні лише дозволеною зброєю.
 
До речі,меддовідку на право володіння зброєю оформив ))
Не згоден Згоден  Підтримка: 55%(6/11)

1 2 3 4 5   »


Загрузка...


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login